Nasıl İletişime Geçmek İstersiniz?

Bidolubaski.com

Türkiye’nin en büyük online matbaası bidolubaski.com ile tüm baskı ihtiyaçlarınız ücretsiz kargo ile kapında!

bidolubaski.com ile kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, Amerikan servisten bayrak çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm baskı ürünlerini bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve gün geçtikçe artmaya devam eden ürün sayısı ile bidolubaski.com yıllardır baskı dendiğinde akla gelen ilk adres.

Kolaylık prensibi üzerine kurulan altyapısıyla ‘hızlı’ ve ‘kaliteli’ hizmet alabileceğiniz bidolubaski.com ile geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. bidolubaski.com üzerinden verdiğiniz siparişleri son teknolojiye sahip makinelerle üretip Türkiye’nin neresinde olursanız olun ‘tam zamanında’ size teslim ediyoruz.

AVANTAJLARIMIZ

  • Tüm baskı ihtiyaçlarınızı internet sitemiz üzerinden kolayca alıyor, ürünlerinizi adresinize kadar ücretsiz kargo ile gönderiyoruz.
  • Hangi sektörde ve hangi boyutta olursa olsun firmanızın tüm matbaa ve baskı ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılama imkanı sunuyoruz. Bu sayede geleneksel matbaa süreçlerinin getirdiği iş yükünden kurtuluyorsunuz.
  • Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kaliteli ve hızlı hizmet alabilme imkanını size sunuyoruz.
  • Kullanıcı dostu tasarımımız ve altyapımız ile aradığınız her bilgiye veya ürüne kolayca ulaşabilir, kafanıza takılan sorular için ‘Bize Sorun’ bölümünü kullanarak bizlerle mesajlaşabilirsiniz.
  • Uzayıp giden yüz yüze görüşmelerle vakit kaybetmezsiniz ama yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefon ya da mesaj ile bize ulaşabilirsiniz.
  • Termin ve sevkiyat süreçlerinde sorun yaşamazsınız, ürünleriniz kargo aracılığıyla belirtilen sürede adresinize teslim edilir.

Hadi siz de zaman kaybetmeden online matbaa dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayın!

 

Matbuu.com

Matbuu, Türkiye’nin önde gelen online matbaacılık firmalarından bir tanesi. 1980 yılından bu yana sahip olduğu matbaacılık deneyimini, gelişen teknolojiler ile harmanlayarak son kullanıcıya kusursuz hizmet sunma amacını taşıyor. Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini online ortamda kullanıcılarına sunma hedefiyle yola çıkan firma, 2012 yılında matbuu.com projesini hayata geçirdi ve hayata geçtiği ay tam olarak 2000 gönderi yaparak çok güzel bir başarıya imza attı. Günümüzde ise aylık 13000’den fazla gönderi yapmakta.

Diğer sıradan e-ticaret sitelerinden farklı olan matbuu.com, sadece alım satan yapan bir firma değil. Kullanıcıların online ortam üzerinden tasarladıkları veya daha önce tasarlayıp da Matbuu’nun sistemine yükledikleri baskı işleri en yüksek kapasiteye sahip ve en son teknolojilerle donatılmış fabrikada üretiliyor. Üretim kalitesi, üretim hızı, müşteri memnuniyeti, sipariş verebilme kolaylığı, sipariş takibi kolaylığı, operasyonel altyapı gibi kavramları son derece dikkate alan Matbuu, sahip olduğu tüm sorumluluklarının altından rahatlıkla kalkarak son kullanıcıya optimum düzeyde hizmet sunuyor.

Kartvizitten kataloğa, el ilanından broşüre, Amerikan servisten imsakiyeye kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan matbuu.com, Çağrı Merkezi, Yardım Merkezi ve Canlı Destek uygulaması ile her türlü teknik bilgi ve desteği de sağlıyor.

Alanlarında uzman yazılım ekibi, çağrı merkezi ekibi, operasyon ekibi, grafik tasarım ekibi, baskı ve baskı sonrası ile ilgilenen ekipten oluşan Matbuu çalışanları, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek için çalışıyor.

En uygun fiyatlarla en kaliteli baskı hizmetini sunmayı amaç edinmiş Matbuu.com ile “artık herkesin kendi matbaası oldu!”

 

baskimo.com

Online Baskı devri başladı!

Baskimo.com, Pegasus Dijital®’in Web2Print markasıdır. Reklam ve baskı sektörünün öncü kuruluşlarından Pegasus Dijital® kalitesini sunan baskimo.com, Türkiye’de online tasarım ve baskı hizmetini tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine sunmaya başlamıştır. Baskimo.com ile baskılı ürün siparişi vermek çok kolay, bir o kadar eğlenceli! İsterseniz kendi tasarımlarınızı yükleyebilir, isterseniz mevcut şablonlar üzerinde değişiklik yaparak tasarım oluşturabilir ya da gelişmiş online tasarım stüdyosu ile online tasarım yapabilirsiniz.

Üye olun! Baskimo.com üyeleri özeldir. Hiç ummadığınız bir anda e-posta adresinize indirim kodu gelebilir. Şaşırmayın! Kurumsal Müşteri girişi ile size özel çalışmaları çok kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. İşte bu çok hoşunuza gidecek. Baskimo.com, sektörün ünlü markalarından oluşan makine parkuru ile donatılmıştır. Ürünler tamamen kendi bünyesinde üretilmektedir. Baskimo.com “Türkiye’nin Online Matbaası” sloganı ile her türlü baskı ihtiyacınıza en doğru çözümü sunacaktır.

kendimatbaam.com

“Artık herkesin kendi matbaası var” sloganıyla baskı çözümleri sunan kendimatbaam.com, yeni nesil online matbaacılık hizmetidir. Tamamen internet tabanlı çalışan sistemi sayesinde, ihtiyaçlarınızı yüksek kalite ve standartlarla en hızlı ve en uygun fiyatlarla karşılar.

kendimatbaam.com canlı destek hizmeti, öğretici videolar ve kullanım kolaylığı ile baskı öncesi tüm hazırlık yönlendirmeleri, doküman kontrolü, kolay alışveriş sistemi ve garanti koşullarına gösterdiği özen ile yalnızca baskı hizmeti değil; her adımda müşteri memnuniyetini en ön planda tutan ve uygulayan bir matbaacılık hizmetidir.

kendimatbaam.com Türkiye’nin tüm illerine ve Kuzey Kıbrıs’a ertesi gün, 2-3 gün (Ekspres) ve 4-5 gün (Standart) kargoya teslim seçenekleri ile tüm kullanıcılarına hizmet vermektedir. FOGRA standartlarında yaptığı üretim ile kullanılan tüm malzemeler ve özellikle “UPM” marka kuşe kağıdı ile hizmet kalitesini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir.

Müşterilerimizin yaratıcı taraflarını özgür bırakmalarına olanak sağlayan kendin tasarla bölümü sayesinde kişiselleştirilmiş ürünler de bastırabilirler.kendimatbaam.com; “1942’den bu yana kağıda hayat veriyor” felsefesi ile çalışan Apa-Uniprint matbaasının online satış mağazasıdır. Apa-Uniprint 12.000 metrekarelik bir alanda, endüstrideki en son yenilikleri gerçekleştirdiği yatırımlar ile uygulayan, kısa zamanda, yüksek kalite ve uygun fiyatlarla hizmet veren baskı okuludur.

Ofset, web baskı makineleri ve dijital baskı çözümleri ile yurt içinde ve dışında pek çok saygın müşteriye hizmet vermektedir.

 

baskiadam.com

Baskiadam.com Kimdir?

Baskiadam.com, Mercan Matbaa San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin 20 yılı aşkın deneyimi ve iş gücünden ortaya çıkan online matbaasitesidir. Matbaanın yanısıra promosyon, reklam hizmetleri, lazer kesim-kazıma ve dijital baskı konularında da hizmet vermektedir. Baskıya dair her şeyi bu sitede bulabilirsiniz.

Baskiadam.com’da Neler Var?

Baskiadam.com, şuan Türkiye’deki online matbaa sitelerinden daha ileri teknolojiyi kullanarak herkesten bir adım önde başlamayı başarmıştır. Bu başarıyı sürdürülebilir hale getirmek için hergün bir yenilik ekleyecektir. Diğer online matbaasitelerinin de örnek alacağı bir online matbaa sitesi olacaktır.

Sitenin en farklı özelliği, artık hiçbir grafik programı kullanmadan broşür, kartvizit, davetiye, kaşe, cepli dosya, antetli kağıt, zarf çeşitleri, parti ve doğum günü süslemeleri, etiket çeşitleri ve baskı adına her şeyin tasarımını bu sitede çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Üstelik 7000 den fazla hazır şablonu kullanabilirsiniz. Kendi yaptığınız çalışmayı sistem içerisinde saklayabilirsiniz. Böylelikle artık program derdine son vermiş olacaksınız. İşte bundan dolayı Baskiadam.com Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir.

 

basyolla.com

  Basyolla.com, bir Kubilay Dijital markasıdır. Kubilay Dijital 1996 yılından bu yana baskı sektöründe hizmet veren bir firmadır. Baskı öncesi reprodüksiyon hizmetleri konusundaki uzmanlığı, teknolojiyle iç içe olmasını sağlamıştır. Baskı sektöründe dijital çağın başlamasına tanıklık eden firmamız, sektörün bu yöndeki ihtiyacını değerlendirerek 2008 yılında Dijital Baskı Teknolojisinin en iyilerinden olan HP Indigo yatırımını gerçekleştirip dijital baskı hizmetleri sunmaya başlamıştır. 2012 yılında HP Print Excellence ödülünü kazanan firmamız İzmir, Konak’ta faaliyetlerini sürdürmektedir. 2019 yılında e-ticaret kolu olan basyolla.com’u aktive ederek, sektörel yeniliklerle hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

dijitalbaski.org

Dijitalbaskı.org  firması olarak gelişen ve  globalleşen  çağımızda,  dijital  dünyaya  uygun  bir  tasarım  modeli  ortaya  çıkarmaktayız.  Sektörün  öncülerinden  biri  olma  başarısına  sahip  olan  firmamız,  tüm matbaa ve baskı ihtiyaçlarınızı  tespit  ederek  bir  an  önce  karşılanması  için  elinden  gelenin fazlasını  yapmaktadır.  Görsel  metaryallerin üzerine  kaliteli  baskılar  yapılmaktadır.  Maliyet yönünden de  bu  yola  başvurduğunuz  an  daha  avantajlı  olacağınızı  söylemek  isteriz.  Web sayfamız üzerinde çeşitli  dijital  baskı hizmetlerini görebilirsiniz. Geniş  bir baskı hizmet  ağına  sahip  olduğumuzdan  dolayı  sizlere her  alanda  deneyimli  ekibimiz aracılığı ile istenen dijital baskı hizmetlerini sunabilmekteyiz. Dijital baskının size sunacağı  pek  çok  avantajlar bulunmaktadır.  Bu avantajlara bakıldığında adet,  tür,  tasarım esnekliğinden tutunda  hemen  hemen bir çok  farklı konuda sizlere büyük faydalar sağlamaktadır.

 

ceptematbaa.com

Dünyanın en gelişmiş baskı teknolojileri ile üretilmiş kaliteli çıktılar istemez misiniz? Kurumsal kimliğinizi en iyi biçimde yansıtan şık tasarımların, kaliteli kağıtlar üzerine basılmasını ve dilediğiniz her tasarımı kolayca sipariş edebilmek isterseniz, ceptematbaa.com sizin adresiniz.
Kartvizit, broşür, insert, katalog, davetiye, magnet, sticker, oto paspası gibi baskılı ürünlerinizi bizden kolayca sipariş edebilirsiniz. Üstelik tasarım hiç sorun değil. Yerinizden kalkmadan, sistem üzerinden tasarımınızı yükleyip, neye sahip oalcağınızı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.
Ceptematbaa.com açılışa özel çok özel fiyatlarla hizmetinizde. Hemen her ürünümüzde akıl almaz fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. %50’ye varan indirimlerimizden faydalanmak için hemen siz de www.ceptematbaa.com adresini ziyaret edin, dilediğiniz kadar ürüne %50’ye varan indirimlerle sahip olun.
Ceptematbaa.com yeni nesil baskı teknolojilerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ayrıca kullandığımız materyal de sınıfının en kaliteli ürünleridir. Gerek kullandığımız baskı ortamlarının kalitesi, gerek mürekkep kalitemiz ve baskı teknolojimizle sizlere en kaliteli çıktıyı sağlamak için çalışıyoruz.
Makine parkurumuz oldukça yüksek kapasiteli olup, onlarca işi aynı anda alıp, zamanında teslim edebilme kapasitemiz mevcuttur.
Türkiye’nin en ekonomik online matbaası olarak, hizmetlerimizde sınır tanımıyoruz. Olabilecek en uygun fiyatlarla en yüksek kaliteyi sizlerle buluşturmak için çalışıyoruz. Ayrıca sizlere daha uygun koşullar sağlamak maksadıyla, dilerseniz kredi kartınız ile yapacağınız alışverişler için 9 aya kadar taksit uygulayabiliyor, 150 TL ve üzerinde siparişlerinizden kargo bedeli talep etmiyoruz.
Sizlere her zaman en hızlı müşteri hizmetleri servisini sunuyoruz. Sitemizde yer alan canlı destek hattı üzerinden bize dilediğiniz zaman yazabilirsiniz. Online olduğu saatlerde anında cevap alacağınız sorularınız, offline saatlerde ise olabildiğince hızlı bir şekilde yanıtlanacaktır.
Ceptematbaa.com olarak işin niteliklerine zarar vermeden, kalite standartlarını düşürmeden olabilecek en hızlı çıkarmaya çalışıyoruz. Elbette matbaa işlerinde biz ne kadar hızlı olursak olalım, makinelerin bir baskı kapasitesi olduğu için limitlerimiz makinelerin baskı kapasitesi ile sınırlı olacaktır. Ancak, gerek işlemin kabulü ve makineye iletilmesi süreci, gerekse paketleme ve gönderim süreci bakımından sektörün en hızlı süreçlerinden birisine şahit olacağınızı garanti ediyoruz. Ayrıca makine parkurumuzda bulunduğu teknoloji seviyesi itibariyle hayli yüksek hızda baskı alabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Doğucan Güler

Yazar

Doğucan Güler

Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir