blank

Ben bu işte, sattıkların ürün özellikleri kısmına hiç girmeyeceğim. Daha farklı bir açıdan bakıyorum bu ve benzeri oluşumlara.

Bence böyle sistemler, içlerine dahil olanların en yakın arkadaşlarını, akrabalarını hedef alması bakımından bile insanı tiksindiriyor.

Bilmem kaç yüz lirayı çat veriyorsun ve bu kapıdan içeri giriyorsun. Hedefin öncelikle verdiğin parayı geri almak ve çok daha fazlasını kazanmak. Gözün başka bir şey görmüyor. Nasıl görsün ki? Toplantılarında vermişler gazı. Öyle bir şekilde empoze edilmiş ki, aslında bu sisteme giren arkadaşlarını, dostlarını falan kurtaracağına inandırmışsın kendini. Reddedenler bir tür enayi.

“Salak bunlar. Nasıl girmezler böyle karlı bir sisteme.” diye düşünüyorsun kendi kendine. Oysa sen yanlarından gittikten sonra, arkandan konuştukları gösteriyor ki; bir insan için en değerli olan şeylerden birini kaybediyorsun. artık güvenilirliğin yerlerde geziniyor.

Anca kendin gibi insanlar varsa çevrende onlar katılıyor sana. Yani dostlarının sırtından para kazanmaya “girişimcilik” adı verenler.

Peki dostla alışveriş yapılmaz mı? Yapılır tabi ama böylesi biraz garip kaçıyor. Ederinden 10 kat fazla paraya bir ürünü satacaksın ve aslında o üründen değil, dostunun üyeliğinden para kazanacaksın.

Kusura bakmayın ama öyle dost düşman başına.

Umarım yazım biraz sert kaçmamıştır. Amacım kimsenin canını sıkmak falan değil. Lakin unutulmamalı ki; Tamahkar ile sahtekar çok iyi anlaşır.

 

MEGA HOLDİNGS GERÇEKLERİ
1- mega holdings yasalmış gibi görünen sadece vergi numarasına sahip, Türkiyede yasalmış gibi görünen onlarca işyeri var

2- Mega holdings Türkiye Doğrudan satış derneğine üye değil enes olgunun çok bahsettiği avon, amway hepsi üye bknz http://www.dsd.org.tr/www/uyelerimiz.asp

3- Ys belgesi yok

4- son zamanlarda çıkan kanal d haberi yalanı da fotoşok tur gaza devam 🙂

5- Türkiye’nin en büyük webmaster forumlarından biri olan r10 onlarda sizi dolandırıcı olarak görüyor

6- biz meyve veren ağacı taşlamıyoruz yalancıları taşlıyoruz 🙂 ne meyvesi vermişsiniz basit bir site ile ne havası atıyorsunuz kaynağı yabancı olan ülkenin cebinizden çıkan parası az bir kısmı size dönerken gerisi kimliği belirsiz adamlara gidiyor

Enes olgun bile paraları cebe doldurmuş ora bura dolanıp facebookta başarı lafları ile gaz vermeye devam ediyor kendisi bile başka networke geçmiş o megacının uzun sürmeyeceğinin farkında

YAZI ÇOK UZADI AŞAĞIDAKİ SİTELERDEN DAHASINI İNCELEYEBİLİRSİNİZ ya gözlerinizi açarsınız yada avunmaya devam edersiniz…

www.megaholdingsyalani.tk

http://megaholdingsyalan.blogspot.com/

megaholding-enesolgun.blogspot.com/

blank

Yazar

Doğucan Güler

Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir