Doğucan Güler

Yaklaşık 2010’dan İtibaren Kişisel Web Sitesi Tasarımları Yaparak Başladığım Bu Sektörde, 50+ Websitesi, 120+ Müşteri Portföyümle Hizmet Vermekteyim. Modern, İşlevsel, Mobil Uyumlu Ve SEO Optimizasyonlu Web Siteleri Tasarlıyor Ve Geliştiriyorum. Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum. Kurumsal, Kişisel, E-Ticaret, Blog, Özel Websiteleri Tasarım Kategorilerinde Trend Ve Popüler Web Teknolojileri Kullanarak Web Projelerimi Tasarlıyorum. Kurumsal & Kişisel Markalaştırma, Kimlik Geliştirme Ve Tasarımı Üzerine Grafik Tasarım Dalında Da Hizmet Vermekteyim.

İnsanların Nasıl Düşündüklerini Ve Nasıl Davrandıklarını Öğrenmeyi Seviyorum Ve Hem Kullanıcı Hem De İş Sorunlarını Çözen Kullanıcı Odaklı Ürünler Ve Deneyimler Tasarlamak İçin Araştırmalardan Yararlanıyorum. Son Zamanlarda Üzerinde Çalıştığım Bazı Projeleri Kişisel Websitem Üzerinden Görebilirsiniz.
Başlıca Odak Noktam Müşteri Veya İşletme Odaklı Bir Web Sitesi Olarak Sağlamaya Devam Ediyor. Web Sitesinin Kullanılabilirliğini Kendi Benzersiz Karakterini Artırabilecek Bir Web Sitesi. Yanıtlama Ve Görsel Çekicilik Gibi Modern Teknikleri Düzenli Olarak Kullanıyorum. Bugünlerde Farklı Projeler Üzerinde Çalışırken; Yaratıcı, Bilişsel, Sanatsal, Teknik Becerilerimi Ve Bunları Elde Ederken Edindiğim Bilgimden De Yararlanmayı Seviyorum. Bunları Uzun Yıllar Boyunca, Web Tasarım, Grafik Tasarım Alanında Ve Özellikle De Birçok Farklı Müşteri İle Çalışmayla İlgili Uzun Tarihim Boyunca Kazandım. İlk “Gerçek” Müşterimi 17 Yaşındayken Aldım.

İyi Görünümlü Bir Web Sitesi Gibi, Günümüzde İyi Görünümlü Tanıtım Ve Markalama Materyalleri İçin Büyük Bir Talep Var. Markayı Tanımlamak İçin Logo, T-Shirt, Zarflar, E-Posta Bültenleri, Antetli Kağıtlar, Kartvizitler, Broşürler, Powerpoint Sunumları, Posterler, İnternet Ve Sosyal Medya Reklamları Gibi Markalaşma İhtiyaçları Ve Tüm Bu Unsurları Dikkate Alıyorum. Adobe Illustrator’da Bu Materyalleri Vektörel / Yöneysel Olarak Tasarlama Ve Powerpoint Sunum, Antetli Kağıtlar Vb. Gibi Materyaller Üretmek İçin MS Office Gibi Diğer Platformlarla Birleştirebilme Becerim Var.

78
Web projesi

Tamamlandı

Tüm işlerimi İşlerim sayfasından inceleyebilirsiniz.

        

Yetenek & Deneyimler:

Web Tasarımı & Geliştirme (Modern, Trend, Profesyonel, Tüm Cihazlarla Uyumlu, SEO Optimizasyonlu Sistemler)
Kurumsal Kimlik Tasarım & Geliştirme (Logo, Promosyon Ürünleri, Kurumsal Baskı Ürünleri)
Sosyal Medya Pazarlama & Geliştirme

https://dogucanguler.com/wp-content/themes/dogu/css/fonts/svg/software_paintbrush.svg

Web Tasarımı

https://dogucanguler.com/wp-content/themes/dogu/css/fonts/svg/music_recordplayer.svg

Grafik Tasarımı

https://dogucanguler.com/wp-content/themes/dogu/css/fonts/svg/ecommerce_diamond.svg

Sosyal Medya Danışmanlığı

https://dogucanguler.com/wp-content/themes/dogu/css/fonts/svg/software_layers2.svg

Fotoğrafçılık

Ürününüz İçin Harika Bir Fikriniz Var, Fakat Teknik Ve Mantıksal Yönlerini Anlamanıza Yardımcı Olacak Bir Profesyonele İhtiyacınız Mı Var? Fikri, Daha Basmakalıp Ve Anlaşılabilir Bir Formatta Sunmak Yalnızca Onu Görmenize Yardımcı Olmakla Kalmaz, Aynı Zamanda Beyin Fırtınası, Paylaşılması Ve Tartışılması İçin Uygun Hale Gelir. İçerik Stratejisti Olarak Da, Nasıl İlerleyeceğine Karar Vermenize Yardımcı Olabilirim. Bir Plan Oluşturarak Ve Prototip Şeklinde Daha Önceden Belirlenmiş Bir Formatta Sunulmasına Yardımcı Oluyorum.