KÜÇÜK | ORTA | BÜYÜK BOYUTLU İŞLETMELER İÇİN

İŞLETMELERE ÖZEL
DİJİTAL ÇÖZÜMLER

Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesi, markanızı vurgulamanıza ve iş başarısını artırmanıza yardımcı olacaktır! Web tasarımının tüm yönlerini kapsayan profesyonel bir web tasarım istiyorsanız doğru yerdesiniz. 

Profesyonel bir web tasarım hizmeti mi arıyorsunuz? 
 
Yenilikçi tasarımlı çevrimiçi çözümler geliştiren deneyimli ve yaratıcı bir bağımsız tasarımcı & geliştiriciyim. Web sitelerim, ziyaretçileri daha fazla bilgi için geri gelmeye devam ettirecek ve müşterilerim için iş verimliliğini en üst düzeye çıkaracak ilginç içeriğe sahip, piksel mükemmel bir yaklaşımla tasarlanmış işlevseldir. Web sitelerim, tüm web tarayıcılarında sorunsuz görüntüleme için kusursuz tasarım, kaliteli içerik ve en son web teknolojilerine sahiptir.

Grafik Tasarım & Geliştirme

Markaların müşterileri tarafından tanınması ve bu amaca ulaşmasının size tüm ihtiyaçlarınız için ölçeklenebilir, çok yönlü ve akıllı markalama çözümleri sunmamızı sağlamanın ne kadar zorunlu olduğunu biliyoruz.

Hizmet yelpazeniz etrafında tasarlanan bir web sitesi ile iş başarınızı artırın ve ziyaretçi yanıtını teşvik etmek için tasarlanmış özelliklerle rekabetinizden sıyrılın. 
Logo tasarımınızın kişiliği, marka kişiliğinizi tüketicilerinize en iyi nasıl temsil ettiğinize bağlıdır ve kullandığınız logo türünün büyük bir önemi vardır. Markanızın değeri ve hedeflerine en uygun logoyu seçin. Logoyu seçtikten sonra, taslağı çizmeye başlayın veya grafik tasarım uzmanlarımız tarafından halledin.

Kurumsal Kimlik Tasarım & Geliştirme

Her tasarım seçeneği bir mesaj iletir. İşletmenizin ne dediğini biliyor musunuz?
 
Baskı Ürünleri
 • Antetli Kağıt ve Zarf
 • Bilgilendirici Broşür 
 • Promosyon Ürün Tasarımları
 • Basın / Medya Kiti 
 • Pazarlama Kartpostalı
 • Hangtag Tasarımı
 • Diğer Kurumsal Malzemeler

Dijital Ürünler

 • Powerpoint Şablonu 
 • Sosyal Medya Başlıkları
 • Sosyal Medya Yayın Şablonları
 • Instagram Kapak Hikayeleri
 • Logo Video
 • Temel Mailchimp E-posta Şablonu
 • Diğer Dijital Ürün Tasarımları

Marka Tasarım & Geliştirme

Markaların sürekli değişen dijital ortamda öne çıkmasının ne kadar zorunlu olduğunu biliyoruz; bu nedenle, marka bilinci oluşturma ihtiyaçlarını karşılamak için dijital çözümler sunarak müşterilerimizin avantajlarını korumalarına yardımcı oluyoruz. Sanatsal marka ve logo tasarım hizmetlerimizle, işinizle ilgili benzersiz olanı ve neden ilk tercihleri olmanız gerektiğini gerçekten bildiririz. Marka bilinirliğini teşvik etmek, müşterilerimiz için ulaşmayı arzuladığımız temel hedeftir. Markanızı farklılaştıran ve rakiplerinizin önünde tutan kavramları stratejileriz. Tam hizmetli bir dijital pazarlama hizmeti mi arıyorsunuz? Tüm marka bilinci oluşturma ihtiyaçlarınız için buradayız.
 

Markalaşma & Strateji

Markanızın değişen pazarlama ortamında rekabetçi kalmasını sağlamak için buradayım.
 
Yenilikçi Marka Bilinci Oluşturuyorum.
İster büyük bir kurumsal, topluluk veya girişimcilik girişimi olsun, web ile ilgili çeşitli hizmetler aracılığıyla müşterileri memnun etmeye ve daha fazla müşteri çekmek için marka bilinci geliştirmeye devam ediyorum.
 

Sosyal Medya Danışmanlığı

Bir mücadele var…

Küçük işletmelerin %89’u sosyal medyanın web trafiğini artırmalarına yardımcı olduğunu düşünüyor. Bununla birlikte, %31’i sosyal medyayı etkili bir şekilde nasıl kullanacaklarını bilmediklerini, “ne yayınlayacağını bilmediklerini” ya da sadece bunlara ayak uydurmak için zamanları olmadığını söylüyor. Sen onlardan biri misin?

Her bir müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir sosyal medya stratejisi uyarlıyorum. Bir müşteri için neyin işe yarayabileceğinin, diğer müşteriler için işe yarayacağı anlamına gelmediğini anlıyoruz, çünkü her müşterinin kendi büyüme hedefleri ve benzersiz alıcı kişilikleri var. Sosyal medya pazarlamasının karmaşıklığını ortadan kaldırıyorum ve en iyi yaptığınız işe odaklanmanız için sizi serbest bırakıyorum.

İster bir KOBİ (küçük ila orta ölçekli işletme), ister çok konumlu şirket, büyük işletme, ulusal bir franchise, kar amacı gütmeyen kuruluş veya devlet kuruluşu olun, işinizi desteklemeye yardımcı olmak için ekibinizin bir uzantısı olarak çalışacağım. Her pazarlama girişiminin büyüme ile doğrudan bir korelasyonu ve kârlılık üzerinde olumlu bir etkisi olması gerektiğine inanıyorum.

Whatsapp'a Git
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?