Nasıl İletişime Geçmek İstersiniz?
SSS

Sıkça Sorulan
Sorular

Ne tür işletmelerle çalışıyorsunuz?
 • Birçok iş endüstrisinde [teknoloji, gıda, giyim, sağlık + güzellik, kamplar, seyahat, finans, sanat, fuar) çok çeşitli şirket türleriyle [küçük şirketler, büyük şirketler, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, B2B, B2C ve daha fazlası] çalışıyoruz ]
  Yıllar içinde işletmelerin müşteri hizmetlerini geliştirmelerine, ürünlerini pazarlamalarına ve müşterileri çekmelerine yardımcı olduk. İşlevsellik istekleri temelden ileri düzeye kadar değişir. Ekibimiz, sitenizin tüm hedeflerinizi desteklediğinden emin olmak için endüstrinizi, organizasyonunuzu ve rakiplerinizi tanımak için zaman ayırır.

Bir Web Sitesi Oluşturmak Ne Kadar Zaman Alır?
 • Tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturmak için geçen süre birkaç faktöre dayanmaktadır. Özel tasarım çalışması, tasarımın karmaşıklığına ve sayfa sayısına ve gereken işlevselliğe bağlı olarak istediğiniz revizyon sayısına bağlı olarak 1 ila 4 hafta sürebilir. Tabii ki, bunlar genel yönergelerdir ve aklınızdaki zaman çerçevesini karşılamak için her türlü çabayı göstereceğiz.

Web Sitesi Tasarımı Fiyatlarınız Nedir?
 • Fiyatlarımız birçok faktöre bağlıdır. İhtiyacınız olanın maliyeti hakkında daha iyi bir fikir edinmek için fiyatlandırma sayfamıza bakın. Çevrimiçi satış yapmak isteyip istemediğiniz, projeniz, hangi özelliklere ve etkileşime ihtiyacınız olacak, içerik geliştirmeyi kimin ele alacağı hakkında birkaç soru soracağız. Bu kısa tartışmadan sonra size bir basketbol sahası numarası verebilmeliyiz. Hala ilgileniyorsanız, kapsamı, süreci ve maliyetleri özetleyen kapsamlı bir teklif geliştirmekten memnuniyet duyarız.
  Tamamen özelleştirilmiş, benzersiz bir web sitesi tasarımı minimum 3.000 TL 'den başlar (bir site) ve sayfa geliştirme her biri 200 - 400 TL' arasında değişir. Diğer hizmetler ve işlevler için fiyatlandırma, yatırım miktarınızı belirlemenize ve kontrol etmenize yardımcı olmak için fiyatlandırma sayfamızda ayrı olarak belirtilmiştir. Ayrıca, herhangi bir çalışma başlamadan önce müşterilerimize ayrıntılı bir tahmin sunuyoruz.

Web tasarım ve geliştirme maliyetlerinizde başka hizmetler var mı?
 • Evet. Web tasarım ve geliştirme servisimiz, e-posta hesaplarınızın yapılandırmasını, ayrıntılı aylık trafik raporlarını ve temel arama motoru optimizasyon hizmetlerini içerir. Temel SEO, sitenizin büyük arama motorlarına gönderilmesini ve birincil meta etiket bilgilerinizin (Sayfa Başlığı, Açıklama ve Anahtar Kelimeler) kurulumunu içerir. Ayrıca, siteniz sıfırdan arama motoru dostu teknolojileri ve yöntemleri ile inşa edecek.

Mevcut web sitemizde çalışmak için hangi bilgilere ihtiyacımız var?
 • • Web sitenizin adresleri. • Şirketinizin tam adı ve adresi (web sitenizde değilse). • Web barındırma şirketinizin adı ve web sitesi adresi. • Web barındırıcısı (FTP) ve veritabanı yöneticisi (genellikle panel) için erişim bilgileri (kullanıcı adı ve şifre). Bu bilgiler, büyük olasılıkla siz onlarla kaydolduğunuzda Web barındırma şirketiniz tarafından gönderilmiştir. Bu bilgilere ihtiyacım var, böylece mevcut tüm multimedya dosyalarını indirebilir ve daha sonra web sitenizde değişiklikler yapabilirim. • Hesap yönetim aracı ve tüm veritabanları için erişim bilgileri. • Varsa, alışveriş sepetinizin ayrıntıları (web sitesi adresi, kullanıcı adı ve şifre)

Web sitem için içerik yazmama yardımcı olabilir misiniz?
 • Evet. Tüm tekliflerimize kopya yazma ve düzenleme ekliyoruz. Ayrıca site haritanızı oluşturuyor ve planlama aşamalarında web sitenizin temelini oluşturmaya yardımcı oluyoruz.

E-posta neden projemizi tartışmanın en iyi yoludur?
 • Projenizin, e-postanın veya Basecamp gibi ortak bir proje yönetimi aracının ayrıntılarını tartışmak için birçok nedenden dolayı çok daha iyidir: • Bilgiler çevrimiçi kaydedilir ve tartışmamızın değerli bir kaydı olarak işlev görür. • Gelecekte herhangi bir zamanda e-posta mesajları aranabilir ve referans gösterilebilir, bu nedenle telefon görüşmeleri hatıralarımıza güvenmek zorunda değiliz. • Gerekirse tüm mesajlar yeniden gönderilebilir. • Her iki taraf da soruları ve cevapları açıklamada kesin olmak için istedikleri zaman ve alanı alabilir. Bir e-posta iletisinde kendi sözcüklerinizle ne istediğinizi ifade ettiğinizde, yanlış anlama olasılığını azaltır. • Bir telefon görüşmesinde aktarılan proje talepleri (kasıtsız) belirsiz olabilir, bu da hayal kırıklığına neden olur ve değerli zaman kaybına neden olur. Bunun aksine, e-posta mesajları bizi daha spesifik olmaya teşvik eder. • Herkes görevlerini yerine getirmek için ihtiyaç duydukları bilgiye sahiptir, bu da zaman kazandırır ve iletişimsizlik olasılığını azaltır. • Dosyalar ve web sitesi adresleri e-posta yoluyla kolayca gönderilebilir. • E-posta, gece gündüz istediğimiz zaman mesaj göndermemizi ve almamızı sağlar. Müdahaleci değil, yaptığımız işi ve telefon görüşmesini de kesmiyor. Zil telefonuyla dikte edilmeden, bilgileri uygun bir şekilde alabilir ve gönderebiliriz. • Verimli zamanımı bilgisayarımda geçirdiğim için, bir e-postayı alır almaz okumak ve yanıtlamak daha kolaydır. • Kod yazmadan kesintisiz odaklanmayı gerektirdiğinden, çalışmaya konsantre olmamı sağladığından telefon olmadan daha üretkenim. • Bana e-posta yoluyla başvurmak, bir telefon kullanmak kadar hızlı ve güvenilirdir, çünkü günün çoğunda bilgisayarımdayım.

 
Web sitesi tasarım ve geliştirme hizmetleriniz için ödeme ne zaman gereklidir?
 • Küçük projeler için, tahmini ücretin%50'si işe başlamadan önce, projenin tamamlanmasından sonra kalan ödeme ile sağlanmalıdır. Daha büyük projeler için, tahmini toplam ücretin üçte birini temsil eden bir ilk ödeme gereklidir. İkinci ödeme, projenin tamamlanmasının ardından son üçte biri olmak üzere, yarım noktaya kadar gereklidir.

Geliştirme süreci nasıl çalışır?
 • Geliştirme sürecimizde dokuz adım vardır 1. Keşif - Proje bir yeniden derleme ise, mevcut içeriğinizi inceler ve iyileştirmeler için ilave önerilerde bulunuruz. Yeni bir site ise, siteniz için öngördüğünüz konuları ve işlevleri tartışarak işe başlıyoruz ve sizin için bir taslak geliştiriyoruz. 2. İçerik - Web sitesi için tüm metin ve resimler dahil tüm içeriği derlersiniz. 3. Ön Tasarım - Renkler, yazı tipleri, görüntü stili ve düzeni içeren bir ana sayfa konsepti oluştururuz. 4. Organizasyon - Tüm içeriği son sürümünde aldığımızda, bilgileri düzenlemenin en iyi yolunu belirlemek için inceliyoruz. Sitenin yapısı bu organizasyon şemasına dayanmaktadır ve sizin tarafınızdan onaylanmalıdır. 5. Tasarım Revizyonu - İlk tasarımı inceledikten sonra değişiklik talep edebilirsiniz. 6. Uygulama - Tasarım konusunda onayınızı aldıktan sonra uygulamaya geçiyoruz. Burası onaylanan tasarımın somutlaştığı ve sahaya özgü özellikler eklediğimiz yerdir. 7. Sayfa İçeriği - Siteye eklenecek tüm içeriğe ve onaylanmış bir tasarıma sahip olduğumuzda, tüm verileri gireceğiz. 8. Test etme - Her şeyin işlevsel olduğundan emin olmak için son bir test setinden geçiyoruz. Şu anda siteyi de test etme fırsatınız var. 9. Lansman - Son onayınızı aldıktan sonra siteyi başlatırız. Projenin sonunu işaretler. Test - Her şeyin işlevsel olduğundan emin olmak için son bir test grubundan geçiyoruz. Şu anda siteyi de test etme fırsatınız var. 9. Lansman - Son onayınızı aldıktan sonra siteyi başlatırız. Projenin sonunu işaretler. Test - Her şeyin işlevsel olduğundan emin olmak için son bir test grubundan geçiyoruz. Şu anda siteyi de test etme fırsatınız var. 9. Lansman - Son onayınızı aldıktan sonra siteyi başlatırız. Projenin sonunu işaretler.

Siteleriniz mobil uyumlu mu? Mobil uyumlu veya duyarlı bir web sitesine sahip olmak neden önemlidir?

Evet. Geleneksel web siteleri, metni okumayı zorlaştıran bir mobil cihazın daha küçük ekran boyutuna sığacak şekilde küçültülmezken, düğmelerin ve bağlantıların bulunması ve kullanılması zor olur.
Mobil uyumlu bir web sitesi tüm bu sorunları önler ve mobil kullanıcıya hoş bir deneyim sunar. Bağımsız bir mobil web sitesi (mobi sitesi) ana web sitesinden ayrıdır ve kendi URL'si vardır - örneğin http://m.google.com. Bununla birlikte, en son trend, web sitesinin kullanılan cihaza göre yeniden boyutlandırılmasını sağlayan duyarlı web sitesi tasarımına yöneliktir.
İster bağımsız bir mobil web sitesi isterse mobil uyumlu bir web sitesi tercih edin, tamamen bir işletme olarak ihtiyaçlarınıza bağlı olacaktır. Sizinle çevrimiçi pazarlama danışmanlığımız sırasında işletmeniz için en iyi kararı vermenize yardımcı olacağız 

Web sitemi devam ederken görebilir miyim?
 • Kesinlikle! Aslında bunu teşvik ediyoruz. Web sitenizi çevrimiçi geliştirme ortamımıza inşa ediyoruz. Siteniz hazır olduğunda ve onayınızı verdikten sonra, sunucunuzda yayınlanır ve URL'nizi büyük arama motorlarına göndeririz.

Tamamlandıktan sonra sitede değişiklik yapabilir miyim?
 • Evet. Sitelerimizi oluşturmak için WordPress kullanıyoruz ve bu güçlü içerik yönetim sistemi, iyi bilgisayar bilgisine sahip herkesin kendi web sitelerinde değişiklik yapmasına izin veriyor. Zamanınız yoksa veya daha karmaşık değişikliklere ihtiyacınız varsa, sizin için değişiklik yapmaya her zaman hazırız.

Web sitemde veya şablonumda bazı değişikliklere ihtiyacım var. Bu hizmeti veriyor musunuz?
 • Evet! Bir kerelik değişiklikler için, çalışmaya başlamadan önce size bir tahmin sunacağız ve standart saatlik ücretimiz üzerinden ücretlendirme yapacağız. Düzenli bakım gereksinimi öngörüyorsanız, Devam Eden Bakım Planlarımızdan biri sizin için daha uygun maliyetli olabilir.

İLETİŞİME GEÇİN

Aradığınız Cevabı Bulamadınız MI? Hemen Sorun

DAHA FAZLA YARDIM?

İşletmeniz Ne Olursa Olsun
Hemen İletişime Geçebilirsiniz

Şahıs Firmaları İçin

Partnerlikler İçin

İşletmeler İçin

Startup'lar İçin