KÜÇÜK | ORTA | BÜYÜK BOYUTLU İŞLETMELER İÇİN

İŞLETMELERE ÖZEL PROFESYONEL,
MODERN & DİJİTAL ÇÖZÜMLER

Her türlü işletme için, iyi bir ilk izlenim sağlamak için güçlü bir web sitesi oluşturmak çok önemlidir.  Gerçekten de, bir işletmenin web sitesinde arama yapmak, bir işletmenin profesyonel, dikkate değer ve hatta güvenilir olduğuna inanıp inanmadıklarını keşfeder. Güvenlik, SEO, Mobil Uyumluluk ve Hız modern standartlarından yararlanın. Web sitesi işlevselliği, güçlü ve kullanımı kolay WordPress Eklentileri ile genişletilebilir. Çevrimiçi Alışveriş, Etkinlik Yönetimi, Bülten / Sosyal entegrasyon, Üyelik Portalları, Galeriler, Bloglama, Özel Formlar. İhtiyaçlarınız için en iyi Eklenti çözümünü sunacağız. Benzersiz hikayelerini anlatmak, güven oluşturmak ve çevrimiçi daha fazla potansiyel müşteri dönüştürmek için özel web siteleri tasarlayıp geliştirerek işletmelerin büyümesine yardımcı oluyorum.
blank

Kurumsal Web Sitesi Tasarım & Geliştirme

İnternet çağında küçük işletme web sitesi ya en büyük varlık, ya da işinizi pazarlama söz konusu olduğunda en büyük sorumluluğunuz olabilir! Google, geleneksel reklamcılık yöntemlerinden daha geniş bir kitleye ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtabilen güçlü bir araçtır, yani rakiplerinizden sıyrılmak için en iyi ayağınızı öne çıkarmak daha da önemlidir. İlk izlenimler önemlidir ve web siteniz, yüksek kalitede hizmet ve deneyime sahip bir işletme olduğunuzu göstermelidir. Sektörünüzde en iyisi olabilirsiniz, ancak potansiyel bir müşteri sitenize gelirse ve profesyonelce, özensiz ve yarı bitmiş görünüyorsa, bu size en iyi ışığı göstermez ve bunun yerine bir rakip çekici görüntülere sahip şık bir web sitesi, cihazlarında iyi çalışan iyi kullanıcı deneyimi. Düşük maliyetli bir seçenekle veya hatta Wix veya Squarespace gibi ücretsiz bir web sitesi oluşturucusuyla birkaç dolar tasarruf ediyor olabilirsiniz, ancak müşterileri kaybediyor ve hatta gelirinizi düşürebilirsiniz. Bir web sitesi en güçlü pazarlama aracınızdır ve sürekli eğitim veya yükseltme ekipmanı ile aynı işinize bir yatırım olmalıdır. Avustralyalı web sitesi tasarımcılarımız, işletmeniz için sadece harika görünen ve kullanımı kolay bir web sitesi oluşturma becerisine, deneyime ve tutkuya sahiptir, ancak sonuçta size puan kazandırır. En iyi yanı, uygun fiyatlı web tasarım paketlerimizle bankayı kırmak zorunda kalmamasıdır!
 
blank

Kişisel Web Sitesi Tasarım & Geliştirme

Bugün, kişiliğinizi yansıtan ve işinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi açık ve basit bir şekilde sergileyen bir web sitesine ihtiyacınız var. 10 seneye yakın tecrübemizi kullanarak, mobil, tablet, dizüstü bilgisayar ve masaüstü cihazlarda mükemmel çalışan modern ve kaygan bir web sitesi oluşturma konusunda size yardımcı olabiliriz. Ayrıca, web sitenizin Google Arama listesinin üstünde görünmesini sağlamak için SEO’nun editör ve temel özellikleriyle size destek olacağız.
Ziyaretçileriniz sitenizde hızlı ve kolay bir şekilde dolaşamıyorsa siteden ayrılırlar. Zarif, sezgisel bir kullanıcı arayüzü, kitlenizi web sitenizde yönlendirerek dönüşümü kolaylaştırır. Kullanıcıları sitenizde kalmaya, formları doldurmaya ve satın alma yapmaya zorlayan aerodinamik, profesyonel kullanıcı arayüzü çözümleri oluşturuyorum.
 
blank

E-Ticaret Sitesi Tasarım & Geliştirme

Markaların müşterileri tarafından tanınması ve bu amaca ulaşmasının size tüm ihtiyaçlarınız için ölçeklenebilir, çok yönlü ve akıllı markalama çözümleri sunmamızı sağlamanın ne kadar zorunlu olduğunu biliyoruz.
Web siteniz sinir bozucu ise, kullanıcılar hatırlar ve sonuç olarak işletmenizden kaçınabilir. En iyi web siteleri kullanıcıya keyifli bir deneyim sunar… Çekici, kolay ve kullanımı tatmin edicidir. Profesyonel web tasarım hizmetlerimde, sizi başarıya hazırlayan unutulmaz, pozitif bir ortam yaratmanıza yardımcı olacağım.Hem tasarım felsefem hem de yaratıcı iş sürecimle işletmenizi yönlendiririm. Tüm müşterilerimin temel değerlerini ve misyonlarını yansıtan benzersiz web tasarım hizmetlerini hak ettiğine inanıyorum.
blank

Markalaşma & Strateji

Markanızın değişen pazarlama ortamında rekabetçi kalmasını sağlamak için buradayım.
 
Yenilikçi Marka Bilinci Oluşturuyorum.
İster büyük bir kurumsal, topluluk veya girişimcilik girişimi olsun, web ile ilgili çeşitli hizmetler aracılığıyla müşterileri memnun etmeye ve daha fazla müşteri çekmek için marka bilinci geliştirmeye devam ediyorum.
 
blank

Sosyal Medya Danışmanlığı

Bir mücadele var…

Küçük işletmelerin %89’u sosyal medyanın web trafiğini artırmalarına yardımcı olduğunu düşünüyor. Bununla birlikte, %31’i sosyal medyayı etkili bir şekilde nasıl kullanacaklarını bilmediklerini, “ne yayınlayacağını bilmediklerini” ya da sadece bunlara ayak uydurmak için zamanları olmadığını söylüyor. Sen onlardan biri misin?

Her bir müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir sosyal medya stratejisi uyarlıyorum. Bir müşteri için neyin işe yarayabileceğinin, diğer müşteriler için işe yarayacağı anlamına gelmediğini anlıyoruz, çünkü her müşterinin kendi büyüme hedefleri ve benzersiz alıcı kişilikleri var. Sosyal medya pazarlamasının karmaşıklığını ortadan kaldırıyorum ve en iyi yaptığınız işe odaklanmanız için sizi serbest bırakıyorum.

İster bir KOBİ (küçük ila orta ölçekli işletme), ister çok konumlu şirket, büyük işletme, ulusal bir franchise, kar amacı gütmeyen kuruluş veya devlet kuruluşu olun, işinizi desteklemeye yardımcı olmak için ekibinizin bir uzantısı olarak çalışacağım. Her pazarlama girişiminin büyüme ile doğrudan bir korelasyonu ve kârlılık üzerinde olumlu bir etkisi olması gerektiğine inanıyorum.

blank