Nasıl İletişime Geçmek İstersiniz?

 

*İsteğiniz Tüm Web Hizmetleri Bir Arada

Profesyonel | Modern | Uyumlu

E-ticaret sektörüne olan talebin artması ile birlikte her işletmenin web sitesi olmak zorunda. Websitesi tasarımı, ilgili fikrin estetik çizgide uygulamaya dönüşmesi işlemine verilen isimdir. Web tasarımın yapılması durumunda müşteriler ve ziyaretçiler ilgili İnternet sitesini ziyaret edebilir veya alışveriş yapabilir. İyi bir web sitesi tasarımının yapılabilmesi için bazı önemli faktörler bulunmaktadır.

 

İstanbul Websitesi Tasarımı

Firma olarak önceliğimiz müşterilerimizden gelen talebi yerine getirmektir. Müşteriden gelen fikir talebi web tasarım ve uygulamaya belirli bir düzen içerisinde dökülmektedir. Düzen kavramını açmak gerekirse, web sitesinde bulunan grafikler ve metinler uyumlu olmak zorundadır. Bunun yanı sıra, kullanıcıyı ilgili web sitesine girdiğinde aradığını kolayca bulmalı ve hızlı işlem yapmalıdır.

Her web sitesinde logo, fotoğraf ve çeşitli grafikler kullanılmaktadır. Bu grafiklerin yaratıcı olması ve müşteriye hitap etmesi önemlidir. Yine bu grafiklerin optimizasyonunun yapılması ve sitenin hızlıca açılması gerekmektedir. İstanbul websitesi tasarımı olarak bu işlemleri özenle yerine getirmekteyiz.

Web sitelerinde en önemli ayrıntı içerik ve tasarımın uyumlu olması gerekmektedir. İlgili site bir E-ticaret sitesiyse ürünlerin açıklamaları özenle girilmelidir. İnternet sitesinin hedeflediği anahtar kelimeler özenle seçilmeli ve bu kelimeler içeriklerde kullanılmalıdır.

 

Kullanıcı Dostu Web Siteleri

Web sitelerine ziyaretçi gönderen en önemli kaynak arama motorlarıdır. Google kendini sürekli güncelleyen bir yapay zekadır ve algoritmasını sürekli olarak değiştirmektedir. Son yıllarda kullanıcı dostu web sitelerinin sıralamalarda öne geçtiğini görmekteyiz. Web tasarım alanında hizmet veren bir şirket olarak kullanıcı dostu web sitelerini hazırlamak için ekstra gayret göstermekteyiz.

İç linkleme, uyumluluk ve temiz kod kullanımı en önemli ayrıntılardır. İç linkleme, siteye girildiğinde kategorilerin ve ek sayfalara ana sayfa üzerinden ulaşmak için kullanılan yöntemlerdir. Navigasyon olarak da geçen bu kavramın başarıyla kullanılması çok önemlidir.

Sitelerin oluşturulurken güncel kurallara da uyumlu olması önemlidir. Web sitesine herhangi bir tarayıcıdan veya işletim sisteminden girildiğinde hızlıca yanıt vermesi gerekmektedir. Mobil uyumluluğun önemi giderek artarken web sitesi tasarlanırken mobil uyumluluğun dikkate alınması gerekiyor.

 

Kaliteli Web Tasarım Şirketleri

İstanbul’da faaliyet gösteren birçok web tasarım şirketi bulunmaktadır. Web tasarımcı İstanbul kelimesini yazdığınızda bile arama motoru üzerinden birçok farklı ilana ulaşabilirsiniz. Önemli olan bu ilanlar arasından kaliteli olan firmayı seçmektir.

Kaliteli bir web tasarım şirketini ortaya çıkaran en önemli ayrıntı kendi sitesinde kullandığı tasarımdır. Firmanın kendi sitesindeki tasarımı kötü ise sizin tasarımınızı iyi yapmasını beklememelisiniz.

Kullanılan yazılımların ve uygulamaların hepsinin lisanslı olması gerekmektedir. Bazı firmalar daha çok kazanç elde edebilmek için Warez adı verilen hazır dosyaları kullanmaktadır ve bu dosyalarla kurulan web sitelerinde problemler ortaya çıkmaktadır.

Firmayı ortaya çıkaran en önemli ayrıntı ise size sunduğu referanslardır. Firmanın daha önce yaptığı işler yani sunduğu referanslar yapacağı işin teminatı olacaktır. Web siteleri yayın hayatına girdikten sonra çeşitli problemlerle karşılaşabilir.

 
———-
 
Müşteriler web sitelerini tasarlatırken, tasarımın bazı temel yönlerine dikkat etmelidirler. İçerik hizmetlerinizle alakalı olmalı ve hedeflenen kitle içerisinde herkesi hedeflemelidir. Arayüz ve navigasyonun tasarlanma şekli, sitenin kullanılabilirliğini tanımlar. Zor navigasyon ve karmaşık arayüz insanları korkutabilir hatta içerik değerlenmeyebilir.
 
————
 

İlk izlenimin önemli! Görünüm, bir ziyaretçinin mevcut ürünler ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için sayfada kalmasını belirleyen temel unsurlardan biridir. Dolayısıyla, grafiklerin ve metnin birleştirildiği sitenizde sitenin stili çekici, alakalı ve profesyonelliği ima etmelidir. Ayrıca, site mantıklı ve basit bir şekilde yapılandırılmalıdır.
 
—————
 
Çevrimiçi Strateji Danışmanlığı
 
———–
 
Duyarlı / Uyumlu Web Sitesi

Web kullanıcılarının yüzde 50’den fazlası telefonlarından arama yapıyor. Web sitenizde duyarlı bir tasarım yoksa, telefonlarda iyi görünmez. Kullanıcılar uzaklaştırıp yakınlaştırmak zorunda kaldıklarında sitenizdeki satışları veya olası satışları kaybedersiniz. Duyarlı, uyumlu web tasarım hizmetimde, dönüşümleri en üst düzeye çıkarabilmeniz için uyumlu ve duyarlı bir web site sahibi olursunuz.
 
Herhangi bir Ekranda Profesyonel Görünüm
Daha Geniş Bir Kitleyi Hedefleme
Geliştirilmiş Arama Sıralaması
——————
 
Profesyonel Kullanıcı Arayüzü
 
Ziyaretçileriniz sitenizde hızlı ve kolay bir şekilde dolaşamıyorsa siteden ayrılırlar. Zarif, sezgisel bir kullanıcı arayüzü, kitlenizi web sitenizde yönlendirerek dönüşümü kolaylaştırır. Kullanıcıları sitenizde kalmaya, formları doldurmaya ve satın alma yapmaya zorlayan aerodinamik, profesyonel kullanıcı arayüzü çözümleri oluşturuyorum.
 
Tam Markalaştırılmış Web Siteleri
Basit Gezinme
Temiz ve Verimli Tasarımlar
 
————–
 
Kullanıcı Deneyimi

Web siteniz sinir bozucu ise, kullanıcılar hatırlar ve sonuç olarak işletmenizden kaçınabilir. En iyi web siteleri kullanıcıya keyifli bir deneyim sunar… Çekici, kolay ve kullanımı tatmin edicidir. Profesyonel web tasarım hizmetlerimde, sizi başarıya hazırlayan unutulmaz, pozitif bir ortam yaratmanıza yardımcı olacağım.

Kullanıcı Merkezli Tasarım
Net Tasarım Yönergeleri
Rahat Kullanılabilirlik
 
————
 
 Özel Grafikler


Özel grafik tasarım çalışmaları müşterilerinize özel bir deneyim sunacak ve marka bilinirliğini artıracaktır. Kullanıma bağlı olarak, şablonlar ve stok görüntüleri sizi kitlelerden ayırt edilemez hale getirerek markanızı yükseltebilir.

Logo
Markalaşma Malzemeleri
Özel Simgeler
Bilgi Grafikleri

 
————-
 
Süreç Odaklı Web Tasarım Hizmeti

Hem tasarım felsefem hem de yaratıcı iş sürecimle işletmenizi yönlendiririm. Tüm müşterilerimin temel değerlerini ve misyonlarını yansıtan benzersiz web tasarım hizmetlerini hak ettiğine inanıyorum.