Grafik

20 En İyi Ücretsiz İndirebileceğiniz Tasarım Dergisi

ucretsizdergi

Aşağıdaki listede En İyi Ücretsiz İndirebileceğiniz Tasarım Dergisi , illüstrasyon, fotoğraf ve yaratıcılık ile ilgili diğer konular ve son trendleri  olanların iyi bir listesidir. Bu dergiler dünyadan ilginç öğeler içeren yaratıcılık yüksek dozlarda kullanarak, ben bunları beğeneceğinizi umuyorum.

BREED MAGAZINE

breed-magazine-81

Bu dergi, her baskı, portre fotoğrafçılığı tipi, grafiti işlerini temsil ve illüstrasyonlar web sitesinde yayınlanan her konuda gerekli olan tasarımcılar ile ilgili çeşitli makaleler içerir.

Kaynak: http://www.breedmagazine.net

VECKR MAGAZINE

Veckr-Magazine

Bir dergi vektör türü, tipi stil paten ve kentsel giyim, bazı ilginç röportajlar ve makaleler çizimler içerir.

Kaynak: http://veckr.com/magazine

WOW MAGAZINE

Wow-Magazine

Büyük resimde ilgi, fotoğraf, sokak modasına, işlerini kamuoyuna, her sayısında yeni tasarımcıları tanıtan her zaman olduğu gibi kenar tasarım ve yaratıcılık kesim tarafından karakterize edilen bir dergi.

Kaynak: http://www.wowmagazine.fr

ARTZ MANIA MAGAZINE

Artz-Mania-Magazine

Bir 2D büyük bir örneklem ile magazin yanı sıra 3D illüstrasyon, fotoğraf ve kesme kenarı tasarımları. Sayfalarının ancak sanat bir ilgi ile çok sayıda birçok yeni tasarımcılar göstermektedir.

Kaynak:  http://www.artzmania.com

CASTLE MAGAZINE

Castle-Magazine

Onun işlevselliği klasik sanat, kentsel sanat ve endüstriyel tasarım bir sergi ile, yeni sanatçıların çalışmalarını sunmak için, bu dergi okuyucuların her türlü stilleri bir çeşitlilik vardır.

Kaynak: http://www.castlemagazine.de

INKSIDE MAGAZINE

Inkside-Magazine

Müzik, fotoğrafçılık, dijital tasarım, çizimler, makaleler, röportajlar ve etkileri ile, bu dergi konularının farkında olmak için en iyi seçenek haline getirmektedir.

Kaynak: http://www.inksidesign.com

II LOVE MAGAZINE

II-Love-Magazine

Her baskısında tasarım kağıt oyuncaklar ve plazma alır bir dergi, çeşitli tasarımcıların tasarımları ortaya çıkarır ve kendi tasarımlarını oluşturmak için kalıplar ve şablonlar ücretsiz indir sunmaktadır.

Kaynak: http://www.yebomaycu.com

THE WARHOLL MAGAZINE

The-Warholl-Magazine

Kaçık tipi içerik, müzik, makaleler, yüksek darbe illüstrasyon, fotoğraf ve rötuş, sergi, söyleşi ve çok daha fazlası, bu dergiyi sanat ve iyi bir içerik koleksiyonu yapmak.

Kaynak: http://thewarholl.com

FIXA IDEA MAGAZINE

Fixa-Idea-Magazine1

Onun içerik resim, fotoğrafçılık, grafik tasarım ve endüstriyel olarak iyi bir örnektir. Yeni yetenek katılmak ve her sorunu İşinizi tartışılmıştır.

Kaynak: http://www.ideafixa.com

CLUTTER MAGAZINE

Clutter-Magazine

Çizimler vektör türü ile, bu dergi çeşitli tasarımcıların çalışmalarına maruz sağlar, her sayısında yükselen tasarımcılar çağrı tarafından çağrılan ve sadece en iyi ulaşmak yayınlanmaktadır unutmayın.

Kaynak: http://www.cluttermagazine.com

ROOT MAGAZINE

Root-Magazine

Dizgi, vektör çizimler, tipi rötuş, diğerleri arasında fotoğraf düzenleme, anime, çizgi roman,. Bu dergide bulabilirsiniz konuların çoğu.

Kaynak: http://www.rootmagazine.org

PROTEUS MAGAZINE

Proteus-Magazine

Dijital illustrasyon ve karışık analog, çağdaş sanat ve gerçeküstü görüntüler bu dergide, çeşitli tasarımcıların derlenen bir çalışmanın parçasıdır.

Kaynak: http://proteusmag.blogspot.com

LIVING PROOF MAGAZINE

Living-Proof-Magazine

Stil, moda, fotoğraf, makyaj, bazı illüstrasyon, dizgi ve oldukça ilginç öğeleri yüksek bir doz bu derginin bir parçası olan, tüm dünyada birkaç görüntü bir örnek ile bize eğlendirir.

Kaynak: http://livingproofmag.com

THE MILK MAGAZINE

The-Milk-Magazine

Bir dergi moda, ilginç makaleler, bantları, fotoğraf ve rock ve Avrupa tarzı kadar bu dergide, güncel, genç, modern moda son sayısında üzerinde büyük bir etkisi adanmış.

Kaynak: http://www.milkmagazine.net

CANDY COLLECTIVE MAGAZINE

Candy-Collective-Magazine

Sanat, kavramsal tasarım, gerçekliğin ötesine görüntüleri ilham verici sergi ve her baskısında sanatçı sayısı bu dergide onun en iyi eser yayınladı.

Kaynak: http://www.createmagazines.com

MEGAPHONE MAGAZINE

Megaphone-Magazine

Bu dergi bölgedeki kilit görsel ve sanatsal gösterimlerin ücretsiz ifade için açık bir alan yaratmak için ihtiyacı doğar. Bu işlerini sergilemek için yeni sanatçıları teşvik eder.

Kaynak: http://megaphonemagazine.com

MAP MAGAZINE

Map-Magazine

Bu dergi moda, grafik tasarım, müzik eğilimleri tarzı punk / rock ve çok ilginç makaleler bütünleştirir. Her sayıda bir dergi tüm okurlarına en iyi içeriği sunmak için vaat ediyor.

Kaynak: http://www.theweekendedition.com.au/mapmagazine

EDGE MAGAZINE

Edge-Magazine

Anime ile geleneksel grafik tasarım, benzer tipte illüstrasyon, çizgi roman, fotoğraf, vektör tasarımı ve diğer birçok trendleri arasında değişen öğeleri ile, bu dergi dünyanın her yerinden sanatçıların örneklerinin her türlü içerir.

Kaynak: http://www.edge-online.com

COPY PASTE MAGAZINE

Copy-Paste-Magazine

Grafiti etkilenerek kentsel tarzı, sticker, moda ve grafik tasarım paten referans ile saygısız bir düzen, bize kentsel tasarım yeni yollar göstermek, her baskısında olduğu ve sanatçıların bu dergiyi yapıyor.

Kaynak: http://www.viethuynh.com/66737/575238/works/copypaste-mag

WOOF! MAGAZINE

Woof-Magazine

Fotoğrafçılık, yeni sanatçılar portföylerine ilişkin makaleler ve tanınmış tasarımcılar ve fotoğrafçılar ile görüşmeler, her iki ayda bir baskı kendi sitesinde başlattı bu dergi aklında ne bir örnek.

Kaynak: http://www.woofmagazine.net

Yazar

Doğucan Güler

Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum.

Yorum (1)

  1. Chris Hecktor
    21/10/2021 Yanıtla

    Thank You for this informations

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'a Git
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?