Pratik Çözümler Web

Sesi Cam Gibi Yapan Yapay Zeka Aracı: Adobe Podcast (Project Shasta)

adobe podcast
Dalga Formlarını Değil, Kelimeleri Düzenleyin
Adobe Premiere Pro’nun konuşmayı metne dönüştürme teknolojisiyle desteklenen Adobe Podcast, bir döküm kullanarak sesi kolayca düzenlemenizi sağlar.
Uzaktan Kayıt
Başkalarıyla kayıt yapmak, bir bağlantı paylaşmak kadar kolaydır. Herkesin sesi yerel olarak yüksek kalitede kaydedilir, ardından Adobe Podcast otomatik olarak bulutta tekrar senkronize eder.
AI Destekli Ses
Gelişmiş Konuşma, arka plan gürültüsünü kaldırarak ve sesinizin frekanslarını keskinleştirerek netliği artırır. Sanki her şey profesyonel bir stüdyoda kaydedilmiş gibi.
Mikrofonu Kontrol Edin
Mic Check AI, iyi bir mikrofon kurulumunun nasıl ses çıkarması gerektiğini bilir ve sizinkinin kristal netliğinde olmasını sağlamak için size adımları söyler.
Sesin geleceğini iş başında görün
Adobe Podcast’in (eski adıyla Project Shasta) adım adım kılavuzunu izleyin
Adobe Audition’da güçlü sesler içeren podcast’ler üretin. Güçlü bir dijital ses iş istasyonu ile kaydedin, miksaj yapın ve ardından yüksek kaliteli ses içeriğini doğrudan podcast dinleyicilerinizle paylaşın.

Doğru podcast yazılımıyla sesinize seviye atlatın.

Ses kanallarını belirleyin, en kullanışlı podcast kaydetme ve düzenleme yazılımı ile ince ayarları yapın. Audition’ın podcast’inizi kayıt stüdyosundan dinleyicilerin kulaklıklarına ne kadar hızlı ulaştırdığını keşfedin.

Yazar

Doğucan Güler

Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'a Git
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?