Grafik İpuçları Pratik Çözümler

Tasarımcılar için 14 En İyi Ücretsiz Mockup Sitesi

Mockup şablonları, tasarımınızı doğrudan uygun ortada göstermek için idealdir. Bir iPhone veya iPad, Apple Watch veya MacBook, T-Shirt, dev bir reklam panosu veya hazır giyim olsun – bu kaynaklar arasında doğru ücretsiz örnekleri bulacaksınız. Mockup’lar tasarım çalışmalarınızı geliştirmenin mükemmel bir alternatifidir, tasarım sürecinizi çok daha kolaylaştıracak ve aynı zamanda web veya grafik tasarım için portföyünüzü geliştirmeye yardımcı olacaktır.

 1. Barnimages Freebies

Barnimages’de sadece yüksek kaliteli ücretsiz fotoğrafları paylaşmıyoruz, aynı zamanda ücretsiz örnekler, yazı tipleri, şablonlar, grafikler ve daha fazlasını içeren en iyi ücretsiz tasarım kaynaklarını bulmak için web’i araştırıyoruz. Küratörlüğünü freebie koleksiyonunda gezin, Forbes özellikli bültenimize abone olun ve her hafta harika tasarım kaynakları, ücretsiz fotoğraflar ve araçlar edinin.

 1. Smartmockups

Smartmockup’lar, çevrimiçi bulabileceğiniz en iyi ücretsiz örnekler koleksiyonlarından birini ve çarpıcı fotogerçekçi mockup tasarımları oluşturmak için ihtiyacınız olan gücü, hızı ve kaynakları sağlayan harika bir masaüstü uygulaması sunar. Ve uygun fiyatlı bir Premium abonelik ile, tamamen yaratıcı olmak ve akıllı örneklerinizin her yerde kullanıma hazır olmasını sağlamak için hem web servisini hem de masaüstü uygulamasını Mac ve Windows için kullanabilirsiniz. Sadelik, esneklik ve en iyi hız!

 1. Placeit

Placeit, tasarımlarınızı saniyeler içinde maketlere ve demo videolara dönüştürmenizi sağlar: Photoshop gerekmez – garanti edilmez. İPhone örnekler, iPad örnekler veya ihtiyacınız olan herhangi bir cihaz modeli için, çok çeşitli resimler kendi benzersiz pazarlama teminatınızı oluşturmanıza olanak sağlar. Her gün yeni dijital, hazır giyim, baskı ve tasarım örnekleri eklenmektedir.

 1. Mockup World

Mockup World, dünya çapındaki tasarımcıların ve ajansların çevrimiçi yayınladığı en iyi fotogerçekçi Photoshop örneklerini seçer ve sunar. Her ücretsiz mockup küçük resim, açıklama ve indirme sayfasına yönlendiren bir bağlantı ile birlikte sunulur. Dizini, istediğiniz motivasyon kategorisine hızlıca gitmek için kullanabilirsiniz.

 1. Mockuuups

Mockuuups, güzel ürün maketleri, pazarlama materyalleri, sosyal medya veya blog yazıları için görsel içerik bile oluşturmanıza olanak tanıyan macOS ve Windows için ücretsiz, kullanışlı bir masaüstü uygulamasıdır. Ürün ekran görüntüsünü sürükleyip bırakmanız yeterlidir ve Mockuuups Studio gerisini halleder.

 1. Pixel Buddha

Pixel Buddha, yazılım, web, uygulamalar, şablonlar ve temalar dahil kişisel ve ticari kullanım için ücretsiz örnekler sunar. Orada bulunan tüm mockup PSD şablonları, işleri sorunsuz ve kolay hale getiren akıllı nesneler kullanılarak tasarlanmıştır.

 1. The PSD mockups you’ve always wanted

Bu asla eskimez! Altı adet Nokia 1100 modeli, farklı renklerle tek bir PSD dosyasında indirmenizi sağlıyor. Muhteşem değil mi?

 1. PSD Repo

PSD Repo, çalışmalarını ücretsiz olarak paylaşmayı seçen yetenekli reklamcılar tarafından tasarlanan ve sürekli büyüyen kaliteli bir PSD dosyası koleksiyonudur.

 1. The Mockup Club

Mockup Kulübü’nün misyonu, bir sonraki son tarih veya ürün sunumunuz için güncel ücretsiz premium tasarım örnekler için size tek elden bir çözüm sunmaktır.

 1. Mockup`s Design

Mockup’s Design, dünyanın her yerinden tasarımcıların projeleri için premium örnekler bulabilecekleri basit bir sitedir.

 1. Anthony Boyd Graphics

Antony Boyd genç yetenekli bir grafik tasarımcıdır. Portföyünde, sahip olabileceğiniz her markalaşma çalışmasını sergilemenize yardımcı olacak birçok şaşırtıcı ücretsiz mockup paylaşıyor.

 1. Good Mockups

Good Mockup’lar, önünüzde her yerde araştırdığınız yüksek kaliteli, elle seçilmiş ve premium maketlerin getirildiği bir çevrimiçi podyumdur.

 1. Pixeden

Pixeden, modern bir tasarımcının günlük rutinde ihtiyaç duyabileceği tüm araçlar için tek durak bir yer yaratma fikriyle hayata geçti. Size premium ve ücretsiz grafik, web ve tasarım kaynakları sunar.

 1. Mr. Mockup

Mr.Mockup, yaratıcı profesyonellerin benzersiz, profesyonel ve temiz psd örnekler kullanarak çalışmalarını en iyi şekilde sergilemelerine yardımcı olur.

Başka bir büyük kaynak biliyorsanız, yorumlarda bize bildirin!

Yazar

Doğucan Güler

Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum.

Yorum (1)

 1. Freebies for you
  30/06/2020 Yanıtla

  Very cool

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'a Git
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?