İlham İpuçları

2021’in En İyi 20 Web Tasarım Blog’u

Biraz web tasarım ilhamına mı ihtiyacınız var yoksa sadece ücretsiz kaynaklar mı arıyorsunuz? Her iki durumda da, en iyi 20 web tasarım blogu listemiz sizi kapsıyor!

Web tasarımında mı çalışıyorsun? Serbest çalışan mısınız yoksa bir ajansta mı çalışıyorsunuz? Her iki durumda da, her iki sorunun da cevabı, web tasarım bloglarını düzenli olarak okumanın iyi bir fikir olmasıdır.

Web tasarımı, büyük ölçüde yaratıcı bir roldür. Ve herhangi bir yaratıcı rolde çalışmak çok faydalı olabilir, ancak yalnızca sürekli ilham alırsanız. Yeni bir müşteri brifingi veya tasarım problemi verildiğinde bir tuğla duvara çarpmayı seven kaç reklamla tanıştınız? Muhtemelen hiçbiri.

Bu yüzden internetteki en iyi web tasarım bloglarını takip etmek öder. En son tasarım trendlerinden haberdar olmanıza yardımcı olur ve size düzenli bir ilham kaynağı sağlar. Birçoğu, kullanabileceğiniz en iyi web tasarım teknikleri ve günlük işlerinizi nasıl yürüteceğiniz konusunda tavsiyelerin yanı sıra işinizi geliştirmek için ücretsiz kaynaklar da sağlar.

Bununla birlikte, internette çok sayıda web tasarım blogu var. Bu nedenle, bu yazıda, hayatınızı biraz daha kolaylaştırmak için en iyi 20 web tasarım blogunun bir listesini hazırladık. Mükemmel yer imlerinizi bulmak için okumaya devam edin!

Web tasarım bloglarını okumak için nedenler

En son trendleri takip edin

İster bağımsız bir web tasarımcısı olun, ister bir ajans veya tasarım stüdyosunda çalışın, sektördeki en son gelişmelerden haberdar olmak isteyeceksiniz. Bunu yaparak, her zaman en bilinçli ve yaratıcı tasarım çözümlerini sunduğunuzdan emin olacaksınız.

Aşağıdaki web tasarım blogları, değişen tasarım modellerini takip etmenize yardımcı olur. Yeni trendlerin neden tanıtıldığını ve kullanıcı deneyiminde hangi rolü oynadıklarını anlamak isteyeceksiniz. Aynı şekilde, piyasadaki yeni araçların yanı sıra mevcut araçların güncellemelerini de öğreneceksiniz.

Ek olarak, birçok web tasarım blogu kılavuzlar ve öğreticiler sağlar. Bir tasarımcı olarak becerilerinizi sürekli olarak büyütmek ve geliştirmek istiyorsanız, internetteki en iyi blogları düzenli olarak kontrol etmeniz mantıklı olacaktır.

Bir ilham kaynağı edinin

En iyi web tasarım bloglarını takip etmenin bir başka nedeni de çok önemli bir kelimeyle özetlenebilir: ilham. Endüstride tasarım okuyabilir ve bol miktarda şerit kazanabilirsiniz, ancak bu, sürekli olarak yeni ilham arayışında olmamanız gerektiği anlamına gelmez.

en iyi web tasarım blogları - ilham

Neden? Çünkü sorunlara yaratıcı çözümler bulmamıza ve bir web tasarımcısı olarak büyümemize yardımcı olan ilham kaynağıdır. Başkalarının çalışmaları bize sürekli bir ilham kaynağı sağlayabilir, zihinlerimizi açabilir ve kutunun dışında düşünmemize yardımcı olabilir.Grafik tasarım gibi tasarım endüstrisinin diğer alanlarında olup biten her şey hakkında güncel kalmak size ek bir ilham kaynağı da sağlayabilir!

Diğer tasarımcıların çalışmalarını takip ederek, kalıpların dışında düşünmede daha iyi hale geliriz. Ayrıca başkalarının belirli zorluklara nasıl tepki verdiğini de öğreniyoruz. Daha önce hiç yapmadığınız bir e-ticaret web sitesinin düzenini tasarlamak için bir proje aldığınızı hayal edin. Örnek tasarım çözümlerini görmek, müşteriniz için yeni fikirler üretmenize yardımcı olabilir.

Bir kaynak bankası bulun

Son olarak, en popüler web tasarım bloglarından bazılarını takip ederek, kendinizi anında bir dizi ücretsiz kaynakla tanıştırırsınız!en iyi web tasarım blogları - bol miktarda kaynak ve ücretsiz

Fikir Hazine Vino tarafından

Çoğu web tasarım blogu, WordPress, Sketch ve Photoshop gibi araçlar için simge setleri, şablonlar ve eklentiler gibi ücretsiz şeyler sunar. Ayrıca, ücretsiz stok görsellerin nerede bulunacağını öğrenmek için harika yerlerdir.

Ayrıca birçok blog, tasarım araçları için kılavuzlar ve eğitimler içerir. Ayrıca, e-ticaret siteleri, bloglar, topluluk siteleri, portföy web siteleri ve daha fazlası gibi belirli web sitelerini tasarlamak için ipuçları ve teknikler içerir.

Peki ne bekliyorsunuz? Listemize bir göz atın, en sevdiğiniz blogları seçin, yer imlerine ekleyin veya bir yere not alın ve günlük iş akışınızda ustalaşmaya başlayın!

En iyi 20 web tasarım blogu

1. Envato Tuts +

Envato Tuts + muhtemelen şu anda internetteki en iyi web tasarım bloglarından biridir. Size, modern web tasarımcısına, sektörde başarılı olmanıza yardımcı olmak için ihtiyaç duyabileceğiniz her kaynağı sağlar. Ücretsiz öğreticilerden, öğrenim kılavuzlarından ve çevrimiçi kurslardan Envato’da hepsi var.

en iyi web tasarım blogları - Envato Tuts +

Diğer web tasarımcıları tarafından yazılan içerik günceldir, gerçektir ve pratik deneyime dayanmaktadır. İçerik, web duyarlılığından WordPress eğitimlerine kadar değişir. Ayrıca, web ve grafik tasarıma dayalı bir dizi e-kitap da var.

2. Smashing Dergisi

Smashing Magazine , tümü web tasarımı ve geliştirmeyle ilgili çok sayıda yüksek kaliteli makaleye sahip bir web tasarım blogudur. İçerik sağlayıcı ekiplerinde uzman web tasarımcıları ve geliştiricilerinden oluşan bir ekibe sahiptirler. İnternetteki en iyi bilinen web tasarım bloglarından biridir.

Bu web tasarım blogunda, işte size yardımcı olabilecek şablonlar ve eklentiler gibi birçok freebeyi paylaştıklarını da bulabilirsiniz.

en iyi web tasarım blogları - Smashing Magazine

Ayrıca web tasarımı alanıyla ilgili atölye çalışmaları ve konferanslara da ev sahipliği yapıyorlar. Smashing dergisini diğer birçok web tasarım blogundan ayıran bir diğer şey, uzak pozisyonlar da dahil olmak üzere dünya çapında web tasarım işleri için bir iş ilanları bölümüne sahip olmalarıdır.

3. Reklam Bloğu

Creative Bloq , web tasarımı, genel sanat, web tasarım haberleri ve trendlerle ilgili düzenli olarak güncellenen sayısız blog yazısı içeren bir blogdur .

Bu web tasarım blogunda, size ilham verecek birçok grafik web sitesi tasarımı örneği bulmayı bekleyebilirsiniz. Ayrıca ambalaj ve logo tasarımı gibi diğer ilham verici sanat eserlerinin yanı sıra daha soyut tasarım konuları hakkında ilginç, orijinal içerikleri de keşfedeceksiniz.

en iyi web tasarım blogları - Creative Bloq

Buna ek olarak, Creative Bloq, bir tasarımcının genel günlük görevleri için bir rehber ve öğreticiler bölümü sağlayarak, bunu çok yönlü bir blog haline getirir.Justinmind’ın Creative Bloq web tasarım bloguna da katkıda bulunduğunu biliyor muydunuz? Neden bizim post bakmak değil dünyanın kurtulmasına Can yeşil UX ?

Bu blogun herhangi bir web tasarımcısı için faydalı olabilecek bir diğer harika özelliği, farklı tasarım araçları hakkında dürüst fikirler verdikleri İncelemeler bölümüdür.

4. SitePoint

Sitepoint , ne hakkında konuştuklarını bildikleri açık olan web tasarım bloglarından biridir. Bunun nedeni, kendi bloglarının güzel tasarlanmış ve gezinmesi kolay olmasıdır. Bir blogları, bir toplulukları ve bir kütüphane bölümleri var.

Doğrudan kütüphanelerine giderken bir ton rehber bulabilirsiniz. Taslak gibi tasarım araçlarının İncelemelerini, örnekler ve tasarımın birçok farklı yönü için ilham kaynakları da bulabilirsiniz – görüntü ve illüstrasyondan logo tasarımına.

en iyi web tasarım blogları - SitePoint

Dahası, web tasarım bloglarındaki içerik türü, portföy oluşturma araçları gibi çeşitli konulardaki gönderilerle bir web tasarımcısının yaşamının pratiklikleriyle çok ilgilidir.

5. Hongkiat

Hongkiat’ın , web sitesinin tasarımı ve sunulan içeriğin kalitesi ile iyi kurulmuş bir web tasarım blogu olduğunu bilirsiniz . Hongkiat, on yıldan fazla bir süredir, bir web tasarımcısının günlük yaşamının pratikliklerini kapsayan birçok temel özellik sunmaktadır.

Sunulan içerik türü, Photoshop gibi tasarım araçları için öğreticiler ve WordPress duyarlı tema tasarımları gibi ücretsiz içerikleri içerir. Ayrıca, web tasarımcıları için bazı ilginç ve orijinal ancak alakalı içerikler de sunarlar. Bu, tasarım felsefesine ek olarak, özellikle serbest çalışanlar veya CEO’lar için faydalı olacak bir tasarımcı olarak iş yapmak için ipuçları içerir.

en iyi web tasarım blogları - Hongkiat

Sevdiğimiz bir diğer özellik ise, sosyal ticarete adanmış bütün bir bölüme sahip olmaları. Bu bölüm, web tasarımının sosyal yönünün nasıl ele alınacağı ve yaratıcı video ve ses içeriğinin nasıl oluşturulacağı ile ilgilidir.

6. Web Tasarım Defteri

Web Design Ledger size tasarım dünyasındaki en son trendleri kapsayan içerik sunar. Ayrıca, ücretsiz stok görseller, web tasarım portföyü oluşturucular, tasarım portföyü örnekleri ve çok daha fazlası gibi birçok kaynağın yanı sıra web tasarım araçları hakkında incelemeler ve tavsiyeler de sunarlar.

en iyi web tasarım blogları - Web Design Ledger

Bu web tasarım blogunu diğerlerinden ayıran ilginç bir özellik, uzman web tasarımcılarıyla röportajlara özel olarak ayrılmış bir bölüme sahip olmalarıdır. Yer imleri bölümünüz için kesinlikle pratik ve ilham verici bir seçim!

7. Web Designer Deposu

Web Designer Depot , hızla popülerliği artan nispeten genç bir web tasarım blogu. Ve dolaşmak için birçok tavşan deliği sunan çeşitli ilginç içerikleriyle nedeni anlaşılabilir.

Bu web tasarım blogunun en ayırt edici özelliklerinden biri, okuyucuların Reddit’e benzer şekilde blog bağlantılarına oy verebilmesi ve yorum yapabilmesidir.

en iyi web tasarım blogları - Web Designer Depot

Diğer birçok web tasarım blogları gibi, web tasarım endüstrisindeki tüm gelişmelerden sizi haberdar edeceklerine söz veriyorlar. Karanlık modun kullanışlı olup olmadığı veya UI tasarımında bir sıkıntı olup olmadığı gibi konuları kapsayan gönderilerle, hem eğitici hem de eğlenceli bir deneyim içindesiniz.

Web Designer Depot, web tasarımcıları için kullanışlı kaynakların yanı sıra çeşitli farklı web tasarım araçları hakkında kılavuzlar da sunar.

8. Ayrı Bir Liste

A List Apart , güvenebileceğiniz bir web tasarım blogu. Pratik, teknik bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda güvenebileceğiniz sitelerden biridir.

A List Apart’ın gönderileri, duyarlı web tasarımlarından çeşitli web tasarım düzenlerine ve ızgaralara kadar bir dizi konuyu kapsar. Ayrıca, web tasarımınızda marka kimliğini nasıl güçlendireceğiniz gibi ilham verici ve yaratıcı bir şekilde motive edilmiş gönderiler yayınlarlar.

en iyi web tasarım blogları - A List Apart

Bu web tasarım blogunu diğerlerinden ayıran şey, web tasarımı endüstrisindeki birçok uzmanla yapılan röportajları içeren etkinlikler bölümüdür.

9. Codrops

Codrops , web geliştirmeyle ilgili en iyi içeriği paylaşmak isteyen web tasarımcıları ve web geliştiricilerinden oluşan bir topluluk tarafından oluşturuldu.

İçerikleri, tasarımcılar için popüler kaynakların yanı sıra web tasarım düzenlerinin ilham verici örneklerini içerir.

Collective bölümünde, web tasarımıyla ilgili en son haberleri ve bir web tasarımcısı olarak günlük çalışmalarınızda size yardımcı olabilecek faydalı kaynakları yayınlarlar.

en iyi web tasarım blogları - Codrops

Bu web tasarım blogundaki içeriği diğerlerinden ayıran diğer ilginç faktörler, duyarlı web tasarımı üzerine sahip oldukları çok sayıda gönderi ve WordPress ile ilgili çok sayıda öğreticidir.

10. Awwwards

Günlük ilham arayan bir web tasarımcısıysanız, Awwwards , yer imleri bölümünüz için mutlak bir gerekliliktir. Awwwards, adından da anlaşılacağı gibi internetteki en iyi ve en yaratıcı web sitesi tasarımlarından bazılarını ödüllendiren bir web tasarım blogu.

en iyi web tasarım blogları - Awwwards

Awwwards ayrıca yeni tasarımcıları tanıtmak için harika bir site görevi görür ve en yaratıcı ve yenilikçi web tasarımlarından bazılarını bulmak için harika bir yerdir. Ve dahası, uğraşmamaları: ödülleri katı ölçütlere dayanıyor. Tanıttıkları her web sitesi şu ölçütlere göre derecelendirilir: tasarım, kullanılabilirlik, yaratıcılık, içerik duyarlılığı.

11. Özlem

Speckyboy , bir süredir etrafta olan başka bir web tasarım blogu. On yıldan daha uzun bir süre önce oluşturulan Speckyboy, tasarımcılar için birçok yararlı ipucu ve özellik içeren çevrimiçi bir dergidir.

Bloglarında bulmayı bekleyebileceğiniz içerik türleri, iş akışınızı iyileştirmek için ipuçları, web tasarım teknikleri, serbest çalışma ipuçları ve hatta zaman kazandıran teknikler arasında değişir. Ayrıca düzenli haber parçaları, en son web tasarım trendleri hakkında güncel makaleler ve ücretsiz kaynaklar için bir bölüm içerirler.

en iyi web tasarım blogları - Speckyboy

Bu sitenin içeriğiyle ilgili özellikle sevdiğimiz şey, görsel odaklı olması, resimlerin yazıya oranını eskisinin lehine çevirmesidir. Gönderide bulunan küçük metin doğrudan konuya ve taranabilir.

12. Tasarım Kulübesi

Design Shack , bir web tasarımcısının altın madenidir. Her gün yayınlanan yeni tasarım kaynaklarının yanı sıra, bloglarına çok çeşitli içerikler ekliyorlar. Yayınları, ipuçları ve öğreticilerden ilham verici örneklere ve renk paletlerinden tipografiye kadar her şeyi kapsayan en son web tasarım trendlerine kadar uzanıyor.

en iyi web tasarım blogları - Design Shack

Logo tasarımı gibi, bakmanın zarar vermeyeceği diğer tasarım alanlarını da kapsar. Web altbilgilerinden tek sayfa web tasarımına kadar web tasarımının tüm tekniklerini yazdıkları düzenler bölümünü de seviyoruz.

13. OnextraPixel

OnextraPixel , yer imleri listeniz için temel bir web tasarım blogudur. Ve sürekli söylediğimiz gibi, kendi harika web tasarımına sahip bir web tasarım bloguna her zaman güvenebilirsiniz!

Bu blogun her kategorisi özenle düzenlenmiştir. İçeriğe göz atmak ve taramak kolaydır ve çarpıcı görüntülerin metne tatlı oranına sahiptir.

Web tasarım bloglarındaki içerik, web tasarımıyla ilgili her yönden bahsediyor ve tipografiden WordPress için mevcut eklentilere kadar konuları kapsıyor. Ayrıca birçok farklı tasarım aracı için eğitimler ve incelemeler sağlarlar.

en iyi web tasarım blogları - OnextraPixel

Ancak, bu adamları diğerlerinden ayıran bir şey, deneme yanılma web tasarımlarına dayanan yaptıkları vaka çalışmalarıdır.

14. Airbnb.design

Airbnb’nin bir tasarım blogu olduğunu hayal etmemiş olabilirsiniz. Eh, yaptıkları ortaya çıktı! Ve iyi tasarım konusunda konaklama konusunda olduğu kadar ciddi oldukları ortaya çıktı.

Ana motivasyonunun değer odaklı tasarım olmasıyla Airbnb.design , yalnızca web tasarımının kendisini değil, tasarım dünyasının genel eğilimleriyle ilgili diğer birçok konuyu da kapsıyor.

Gelir potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için tasarım trendlerini nasıl kullanabileceğiniz ve yaratıcı fikirler üretebileceğiniz hakkında blog yayınlarında ilham verici örnekler sunarlar. Gönderileri, tasarım dilleri ve tasarım sistemleri gibi bu sektördeki önemli konuları tartışıyor.

en iyi web tasarım blogları - Airbnb.design

Ayrıca, dünya çapında bir dizi tasarım konuşmasına ev sahipliği yapıyorlar ve genellikle bunları, konuşmacıların geçmişlerini de inceledikleri etkinlikler bölümünde duyuruyorlar. Konuşmaları, tasarım sürecinde kaosun rolü gibi ilginç temalar etrafında dönüyor. Önceki olayların kayıtlı versiyonlarını Videolar bölümünde görebilirsiniz. Kesinlikle bir yer imine değer!

15. Düzen

Getflywheel.com, WordPress barındırma ve iş akışı çözümleri sunan bir alandır. Web tasarım blogları Layout , web tasarımı, geliştirme ve iş çözümleri gibi daha geniş dijital tasarım ve pazarlama alanına bakıyor.

Bir tasarımcıysanız, web tasarımı konusundaki yazılarına kesinlikle göz atmanızı öneririz. Sağladıkları içerik, WordPress’te Gutenberg bloklarının nasıl içe aktarılacağı ve dışa aktarılacağı, SVG’lerin ve web sitesi renk şemalarının nasıl canlandırılacağı gibi konuları kapsayan kılavuzlar ve öğreticilerle oldukça çeşitlidir. Ayrıca, düzen şablonları ve simge setleri gibi birçok ücretsiz içeriği de içerirler.

en iyi web tasarım blogları - Düzen

Bu web tasarım blogunun içeriği hakkında özellikle sevdiğimiz şey, özgünlükleri. Yayınları, tasarımlarınız için müşteri ve paydaşların nasıl satın alınacağı gibi web tasarım dünyasındaki farklı ancak alakalı temaların genişliğini kapsar.

16. Satır 25

Line25 , WordPress’in maksimum potansiyeline nasıl kullanılacağı ve yazı tiplerinin nasıl seçileceği gibi konular hakkında yazılar yayınlayan popüler bir web tasarım blogu. Ayrıca portföy düzenleri ve Photoshop şablonları gibi birçok ücretsiz kaynağa sahiptirler.

Bu web tasarım blogu hakkında sevdiğimiz bir diğer şey ve onu diğerlerinden ayırdığına inandığımız bir özellik, web tasarım içeriğine benzersiz ve orijinal yaklaşımıdır.

en iyi web tasarım blogları - Line25

Evet, tasarım dünyasındaki trendler ve haberler hakkında blog gönderileri sağlar, aynı zamanda daha soyut, ancak oldukça alakalı tasarım temalarından bahseder. Bu tür temalar, minimalizm ve maksimalizm arasında seçim yapmak gibi felsefi tasarım sorularını içerir.

17. Boagworld

Boagworld , deneyimli UXer Paul Boag tarafından barındırılan bir web tasarım blogu. Paul, 90’lı yıllardan beri web tasarım endüstrisinde yer alıyor ve modern web tasarımcılarıyla paylaşmak için zengin bir deneyim sunuyor. Smashing Magazine gibi ünlü bloglar için de yazıyor.

Bu web tasarım blogunda, analiz felcinden nasıl kaçınılacağına ve tasarımları nasıl basit tutacağına dair pratik ipuçları bulacaksınız. Ayrıca tasarım ve dijital pazarlamanın yanı sıra içerik oluşturma ve stratejiyi kapsayan podcast’ler de sağlıyor.

en iyi web tasarım blogları - Boagworld

Ayrıca Paul, dijital tasarım ve pazarlama stratejilerini geliştirmek isteyen şirketler için talep üzerine dijital eğitim atölyeleri düzenlemektedir.

18. Designrfix

Adından da anlaşılacağı gibi, Designrfix size düzenli olarak renkli, tasarım tabanlı içerik düzeltmenizi sağlar.

Bu web tasarımı blogunda, açıklayıcı sanat ve yaratıcı web tasarımının ilham verici örneklerini bulacaksınız. Ayrıca harika tasarım desenleri, web arka planları ve logo tasarımı örnekleri de göreceksiniz. Ek içerik, bir dizi ücretsiz içeriği ve duyarlı web şablonları gibi yararlı tasarım kaynaklarını içerir – hatta grafik tasarımla ilgili öğreticiler!

en iyi web tasarım blogları - Designrfix

Eğer aradığınız düzenli bir ilhamsa, kesinlikle bu web tasarım blogunu yer imlerinize eklemelisiniz!

19. WPKube

WPKube biraz farklı. Bu web tasarım blogu, WordPress ile ilgili her şeyi kapsar. Burada, yeni başlayanlar için ileri düzey kullanıcılara kadar WordPress eklentileri gibi birçok pratik kaynak ve öğreticiler bulacaksınız.

Ayrıca WordPress tasarımlarınıza dahil edebileceğiniz birçok ilginç tema bulacaksınız. Ayrıca, yazılımla ilgili önemli haberler ve değişiklikler bulacaksınız. WordPress’i sık kullanıyorsanız, en son güncellemeler, değişiklikler ve hacklemeler hakkında kesinlikle güncel kalmak isteyeceksiniz. Ve bu web tasarım blogu tam da bunu yapmanıza yardımcı olacak!

en iyi web tasarım blogları - WPKube

WordPress tabanlı kendi blogumuz ve web sitemizle, bu sitenin çok yararlı olduğunu ve kesinlikle yer imleri listenizde bir yeri hak ettiğini düşünüyoruz.

20. Tasarım Bombaları

Design Bombs’un alan adı bloglarının amacını temsil etmeyi amaçlamaktadır: tasarımın ne olduğuna dair önyargılı kavramlarımızı havaya uçurmak.

Yeni başlayanlardan en deneyimli tasarımcılara kadar yaygın tasarım araçları ve teknikleri için çok sayıda kılavuz ve öğretici sağlarlar. Ayrıca, WordPress içeriğinize nelerin dahil edileceğine dair birçok ücretsiz içerik ve ipucu içerir.

en iyi web tasarım blogları - Tasarım Bombaları

Yayınları, Google yazı tipleri, Photoshop eklentileri ve hatta ilham verici portföy örnekleri gibi çok çeşitli pratik tasarım konularını tartışıyor. Hepsinin en iyisi? İçerikleri düzenli olarak güncellenir!

Son düşünceler

20’si uzun bir liste gibi görünse de, bazı blogların bazılarına göre olup diğerleri için olmadığının farkındayız. İzlemeyi seçtiğiniz bloglar, büyük ölçüde kendi zevklerinize bağlı olacaktır, ancak aynı zamanda materyalleri ve kaynakları okumak söz konusu olduğunda bazı objektif kararlar vermeniz gerekecektir.

Belirli tasarım bloglarını takip etmeyi seçmeden önce kendinize sorabileceğiniz olası sorulardan bazıları şu şekildedir: “bu benim şu anki ve gelecekteki rollerimde faydalı olacak mı? Bu bana ilham verecek mi yoksa farklı düşünmeme yardımcı olacak mı? ” Aşağıdaki noktaları dikkate almak da yardımcı olabilir:

  • Serbest çalışan mısınız yoksa bir ajansta mı çalışıyorsunuz? Bazı bloglar her ikisine de uygun olabilir!
  • Ne tür müşterileriniz var?
  • İşiniz ne tür bir tasarım gerektiriyor?
  • Bu web tasarım blogundaki kaynaklar mevcut işinizin ihtiyaçlarına uygun mu?
  • Geçmişte ne tür markalar üzerinde çalıştınız? Öğrenebileceğin yeni bir şey var mı?

Bu web tasarım blogları listesinden ilham verici bir şeyler bulacağınızı umuyoruz. Unutmayın: İlham, öğreneceğiniz bir şey değildir – bir tasarımcının suya ihtiyacı olduğu gibi ilham alması gerekir (ki bu da günde 8 bardak!).

Yazar

Doğucan Güler

Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'a Git
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?