İlham Ücretsiz Kaynaklar

Geliştiricilerin Takip Etmesi Önerilen En İyi 5 Web Tasarım Blogu

Web Tasarımcılarının sektör haberlerini, trendleri ve yeni teknolojileri yakından takip etmesi gerekiyor. Standartlar sürekli değişiyor ve tasarımınızla nasıl alakalı kalacağınızı bilmek, başarılı bir web tasarımcısı olmanın gerekli bir adımıdır. Bloglar yardımcı olmak için mükemmel bir kaynaktır ancak binlerce blog vardır. Hangilerinin gerçekten takip etmeye değer olduğunu nasıl anlarsınız? İşi sizin için yaptık ve 5 harika web tasarım blogu topladık.

1. Webdesigner Depot
Tasarım fikirleri ve yardım arıyorsanız, bu blog sizin kaynağınızdır. Bu, sizinle aynı bilgileri arayan diğer web tasarımcılarından çok sayıda yorum içeren harika bir etkileşimli sitedir. Her hafta, günlük tasarım çalışmalarınızda kullanabileceğiniz gerçek tavsiyeler içeren birden fazla gönderi var.

2. Smashing Magazine
Smashing, grafiklerden ilham kaynağına ve oldukça fazla tasarıma kadar her şeyi kapsar. Bu, herhangi bir tasarım öğesi için neredeyse sonsuz bir kaynak kaynağıdır ve aradığınızı kolayca bulabilmeniz için her tasarım çalışması için bölümler belirlemişlerdir. Güncellemeler her gün gelir ve bu blog binlerce web tasarımcısı tarafından sorular ve ilham almak için başvuracakları yer olarak önerilmiştir.

3. Web Tasarım Ledger
WDL, Smashing’e benzer. Her ikisi de çok çeşitli tasarım konularını ve trendlerini kapsar. WDL, ilhamın yanı sıra ipuçları ve araçlara ayrılmış bütün bir bölüm sağlar. Her gönderi dikkatlice düşünülür ve günlük olarak sağlanır. WDL ayrıca ücretsiz yazı tipleri ve düzen eğitimleri sunar.

4. Noupe
Bu blog, endüstri haberleri ve öğreticiler için harikadır, eğer gelişmekte olan bir tasarımcıysanız veya yeni şeyler öğrenmek istiyorsanız, Noupe bunun için harika bir kaynaktır. Konular genellikle WordPress, Photoshop ve CSS’yi içerir.

5. Onextrapixel
Çok çeşitli konularda fikir mi arıyorsunuz? Başka yerde arama. Onextrapixel, kulağa ezici gelse de, içeriği kolayca erişilebilecek şekilde düzenlemek için mükemmel bir iş çıkarır. İlham, tasarım tavsiyeleri, öğreticiler ve ücretsiz şeyler bulabilirsiniz. Bu, orta ve üst düzey bir tasarımcı için harika bir blog.

Tasarım dünyasına girmek isteyen yeni bir mezun veya başarılı bir tasarımcı olun, mevcut trendlere ayak uydurmak ve kendinizi eğitmek paha biçilmezdir. Şimdi RSS beslemenizi güncelleme zamanı!

Yazar

Doğucan Güler

Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'a Git
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?