Genel

Bu Düğmeye Basarak Kendinizi İnternetten Silin!

By 02 Aralık 2016 No Comments

İnternet güzel ve aynı anda korkunç bir yer olabilir. Bazen internetten ayrılmak istediğinizi hissetmek garip değildir. Şimdiye kadar böyle bir kolay çıkış yolu yoktu.

İsveçli geliştiriciler Wille Dahlbo ve Linus Unnebäck, tüm varlığını birkaç tıklamayla internette silmek için bir yol sunan Deseat.me’yi oluşturdu.

deseatme-sil

Uygulamanın bulduğu her hesap, o hizmetin abonelik iptal sayfasına işaret eden kolay bir silme bağlantısı ile eşleştirilir. Birkaç tıklamayla bundan kurtulursunuz ve tüm liste boyunca ne kadar süre çalışmanız gerektiğine bağlı olarak, bir saat içinde hesapsız olabilirsiniz.

Genel olarak sosyal medyadan ve internetin neden olduğu streslerden bıkarsanız, bu bir huzur ortamına geri dönmenin en hızlı yolunun alternatifi olabilir. Dürüst olmak gerekirse, bu kötü bir fikir gibi görünmemektedir 🙂

Doğucan Güler

Doğucan Güler

2015 Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümü Mezunu. Web Geliştirici, Görsel İletişim Tasarımcı. Amatör Android ve iOS Geliştirici. İstanbul'da yaşıyor. Detaylı Bilgi İçin: DogucanGuler.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir