Genel

Bu Düğmeye Basarak Kendinizi İnternetten Silin!

İnternet güzel ve aynı anda korkunç bir yer olabilir. Bazen internetten ayrılmak istediğinizi hissetmek garip değildir. Şimdiye kadar böyle bir kolay çıkış yolu yoktu.

İsveçli geliştiriciler Wille Dahlbo ve Linus Unnebäck, tüm varlığını birkaç tıklamayla internette silmek için bir yol sunan Deseat.me’yi oluşturdu.

deseatme-sil

Uygulamanın bulduğu her hesap, o hizmetin abonelik iptal sayfasına işaret eden kolay bir silme bağlantısı ile eşleştirilir. Birkaç tıklamayla bundan kurtulursunuz ve tüm liste boyunca ne kadar süre çalışmanız gerektiğine bağlı olarak, bir saat içinde hesapsız olabilirsiniz.

Genel olarak sosyal medyadan ve internetin neden olduğu streslerden bıkarsanız, bu bir huzur ortamına geri dönmenin en hızlı yolunun alternatifi olabilir. Dürüst olmak gerekirse, bu kötü bir fikir gibi görünmemektedir 🙂

Yazar

Doğucan Güler

Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'a Git
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?