Genel

Microsoft İle Erk Arasında Yapılan Yazışmalar Ve Toplantı Sonuç Verdi!

 

Okulumuz Dr. Nureddin Erk – Perihan Erk Anadolu Teknik Lisesi Ve Çok Yakından Tanıdığımız Microsoft’un Türkiye Tabanıyla Yaptığımız Yazışmalar Sonuç Verdi. 27 Aralık’ta Microsoft  Türkiye Ofisi’ne Çağırıldık.  Bilişim Teknolojileri Bölümü Şefi Burak YİĞİTER Ve Ben Konu Hakkında Bilgi Vermek Ve Konu İçerisinde Bahsettiğim Bazı Fikirlerimi Beyan Etmek İçin Yazışmalarda Microsoft Türkiye’yi Temsilen Microsoft Türkiye Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Sayın Melek PULATKONAK İle Ve Kendisini Microsoft Kampüs’ten Tanıdığımız Mustafa KASAP İle Kısa Bir Sohbetimiz Gerçekleşti.

Olumlu Karşılandı

Melek Hanım’ın Toplantısı Nedeniyle Kısa Bir Süre Yanımızda Değildi. Yerine Bize Eşlik Eden Mustafa Beyle Konuşmalarımızı Netleştirdik. İlk Önce Seminer İle Başlayan İsteğimiz Sonucunda Ayrı Olarak Kurs Verilmesi Ve Ayrı Olarak Microsoft Olarak Okulumuz Öğrencilerine Birkaç Hediyesi Olacağını Bildirdi Bize.

Normalde Bu Uygulamalar Üniversite Öğrencileri İçin Düzenleniyor

Konuşmalarımızın Arasında Böyle Bir Girişimin Çok İyi Olduğunu Vurguladı Mustafa Bey. Ayrı Olarak Normalde Bu Tür Uygulamaların Verildiği Kısımların Üniversiteler Olduğunu Bildirdi.  Seminerin Gerçekleşmesinde Melek Hanım Bayağı Yardımcı Oldu 🙂 Teşekkürler.

Windows Phone Uygulama Yaratma Ve Geliştirme Kursları Verilecek

Sohbetimizde En İyi Ve İlginç Konu Kurslar Oldu. Cep Telefonu İçin Uygulama Geliştireceğim Aklıma Gelmezdi. Aslında Gelirdi de Bu Kadar Uğraşı Alanıma Gireceğimi Bilemezdim :). Bu Uygulamalar Hakkında Tam Takvim Verilmedi Ama Temel Başlangıç Videoları Okula Gönderildi. Atelyelerde Kursa Hazırlık Videoları Gösterilecek. Eğitim Öğretimin 2. Döneminde Kursa Başlanmasını Bekliyoruz.

Uygulama Geliştiricisi Olabilme İhtimalin Olabilir ! 🙂 

Seminer Ve Kurs Sadece Erk Öğrencileri Değil Diğer Çevre Okullara da Açık Olacak. Bunun İçin Sadece Okulumuza Bu Konu Üzerinden İletişime Geçmeniz Yeterli.

Adres : Dr. Nureddin Erk Perihan Erk Anadolu Teknik Lisesi

 

 

 

Yazar

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'a Git
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?