Genel

Robot Yapmak O Kadar Zor Değil!

Bugünlerde Biraz Kendimi Robotlara Verdim. Kendi Alanımda Birkaç Birşeyler Gerçekleştirmek İstiyorum. Robot İçin Gerekli Olanlar; Yaratıcılık, Yenilikçilik Ve Tasarımcılık. Yoksa Hiç Denemeye Kalkışmayın, Sadece Kendinize Maddi Olarak Zarar Manevi Olarak Hayal Kırıklığına Uğrarsınız 🙂 Şu Aralar 2 3 Site Buldum. Bu Siteler Robotlarla Alakalı Tüm Gerekli Malzeme Teminini Gerçekleştiriyor. Şunu da Aktarayım Şu Zamanlarda Benim Bulunduğum Konumda Kadıköy Gibi Merkezi Bir Yerde Neden Yazıcıoğlu Gibi Büyük Elektrik Elektronik Malzeme Satan İşhanlarına Gitmiyorsun Diyenlere Sadece Tek Sözüm Var; Kaliteyi Görmüyorsunuz. Oradan Aldığım Malzemelerin Ne Kadar Kalitesiz Ve Pahalı Olduklarını Kendim Aldım Ve Şahit Oldum. Ve Bunu Tek Dükkanla Sınırlamıyorum; 3 – 4 Dükkan.  Herneyse Onun Yerine Sanal Ortamda Robotlarınızın Malzemelerini Toparlattırıp Adresinize Gönderebileceğiniz Siteler Var Bunlardan Birkaçı :

Robotistan.com 

Bu İşlerde İyi Sayılır. Malzeme Temininlerde 1. Sıramda.

Kargo Ücreti Tüm Türkiye’ye 5 TL . 150 TL Üstü Alışveriş Yaparsanız Ücretsiz. Malzeme Fiyatları Ortalama Altında Uygun.

robot, robotik , robot malzemeleri

RobotTurk.net

 

Robotları Yapıp Gönderiyor! Örnek Alabileceğiniz Çalışmaları Buradan Satın Alabilirsiniz. Fiyat Konusunda Emin Değilim. Uygun Fiyata da Bulabilirsiniz.

Robot, Robotik Sitesi

RobotikSistem.com

Neredeyse Her Robot Devresi Bulunuyor. Fiyat Konusunda Emin Değilim.

 

 

Yazar

Yorum (1)

 1. Fırat Dede
  01/01/2012 Yanıtla

  Merhaba:)

  Bir de benim sitem http://www.Robotus.net mevcut. Ayrıca diğer sitem http://www.Robots101.com sitesine de bakmanızı tavsiye ederim. Malzeme temininden önce bilgi paylaşımı daha önemlidir bence:)

  İyi çalışmalar dilerim
  Fırat Dede

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'a Git
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?