Nasıl İletişime Geçmek İstersiniz?
Genel Teknoloji Web

Web Hosting (Barındırma Hizmeti) Alabileceğiniz 10 Firma

Web barındırma, kuruluşların ve bireylerin Internet’e bir web sitesi veya web sayfası yayınlamalarına olanak veren bir hizmettir. Bir web barındırma veya web barındırma hizmeti sağlayıcısı, web sitesinin veya web sayfasının Internet’te görüntülenmesi için gereken teknolojileri ve hizmetleri sağlayan bir işletmedir. Web siteleri, sunucular adı verilen özel bilgisayarlarda barındırılır veya saklanır. İnternet kullanıcıları web sitenizi görüntülemek istediklerinde, tek yapmaları gereken, web sitenizin adresini veya etki alanını tarayıcılarına yazmaktır. Bilgisayarları daha sonra sunucunuza bağlanacak ve web sayfalarınız tarayıcı üzerinden kendilerine ulaştırılacaktır.

Çoğu barındırma şirketi, barındırmak için etki alanınızın size ait olmasını gerektirir. Alan adınız yoksa, hosting firmaları bir tane satın almanıza yardımcı olacaktır.

Hosting sağlayıcınızdan beklediğiniz bazı özellikler:

E-posta:

Hesapları Daha önce de belirtildiği gibi, çoğu barındırma sağlayıcısı, kullanıcıların kendi alan adlarına sahip olmalarını ister. Bir etki alanı adı (örneğin, www.yourwebsite.com) ve barındırma şirketiniz tarafından sağlanan e-posta hesabı özellikleriyle, etki alanı e-posta hesapları oluşturabilirsiniz (örneğin, adınız@siteniz.com).

FTP Erişimi:

FTP kullanımı, yerel bilgisayarınızdan web sunucunuza dosya yüklemenizi sağlar. Web sitenizi kendi HTML dosyalarınızı kullanarak oluşturursanız, web sitenize internet üzerinden erişilmesini sağlamak için dosyaları bilgisayarınızdan web sunucusuna FTP yoluyla aktarabilirsiniz.

Web sitenizi çevrimiçi yayınlamak için, iş web siteniz bir web barındırma hizmeti gerektirir. Ancak, bir web barındırma iş sahiplerine sadece web barındırma hizmetleri daha fazlasını verir! Örneğin, web barındırma şirketleri, müşterilerinin web sitelerinin 7 gün 24 saat çalıştığından emin olmak için genellikle kurum içi teknisyenler kullanır. Ayrıca, web sitesi sahipleri yardıma veya sorun gidermeye ihtiyaç duyduğunda (örneğin, komut dosyası çalıştırma, e-posta gönderemez / alamaz, etki alanı adı yenilemesi ve daha fazlası), web sunucusunun şirket içi destek uzmanları olur. Profesyonel bir web barındırma hizmeti, işletme sahipleri için sorunsuz bir deneyim sağlar, böylece zamanlarını ve çabalarını işletmelerine etkin bir şekilde odaklayabilirler.

 

Natro.com, 7/24 Hosting Destek Ekibi ile, sınırsız web hosting , cloud hosting alan adı kaydı, kiralık sunucu , SSL Sertifikası hizmetleri sunmaktadır.

 

Güvenilir GoDaddy Web hosting, web sitenizin çalışır durumda kalmasını sağlar. %99,9 çalışma süresi garantisine ve ödüllü teknik desteğe sahiptir!

 

Hosting.com.tr; Sınırsız HostingDomain Sorgulama ve Kayıt, Reseller Hosting, VDS Sunucu hizmetlerinde en uygun fiyatları ve %99.9 çalışma garantisi sunar.

 

Güzel Hosting, 2008’den beri kaliteli ve ekonomik paylaşımlı hosting, kiralık sunucu, sanal sunucu ve co-location hizmetleri sağlamaktadır.

 

Radore veri merkezi web hosting, alan adı (domain), ssl çözümleri.

 

Kurumsal ve Kişisel Projeleriniz İçin Yüksek Performanslı Web Hosting Paketleri. Aylık $0.56’dan Başlayan Fiyatlarla 7/24 Kesintisiz Hosting Hizmetlerimizi Şimdi İnceleyin.

 

Veridyen limitsiz web hosting, bayi hosting, domain tescili, domain transferi, ssl sertifikası, sanal sunucu, kiralık sunucu, bulut sunucu ve barındırma hizmetleri.

 

13 Yıllık tecrübemiz ve gücümüz ile kaliteli hosting servisleri sunmakta.

 

Ucuz, Bireysel, Kurumsal, Bayi, Otomatik kurulumla gelen WordPress, Joomla ve Proticaret paketleri hemen inceleyin.

 

daha.net‘in 7/24 desteği ile alan adı, web hosting, cloud sunucu ve fiziksel sunucu satın alabilir birkaç dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz!

 

 

BONUS:

 

IHS, kesintisiz destek ile hosting, domain (alan adı tescili), cloud sunucu ve SSL hizmetleri sağlamaktadır.

 

Doğucan Güler

Yazar

Doğucan Güler

Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum.

Yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir