İlham İpuçları Web

2023’ün En İyi 30+ Ücretsiz WordPress Teması

Bootstrap, günümüzün en popüler arayüz kütüphanelerinden biri. WordPress şablonları ve web uygulamaları oluşturmak için ücretsiz bir araç koleksiyonu sunmaktadır. Cep telefonlarına ve akıllı telefonlara uyabilecek duyarlı web sitelerini geliştirmek için HTML, CSS ve JavaScript’i kullanmanızı sağlar. 2023’de web tasarımcıları bu konuyu daha da geliştirmeye ve akıllı saatlere ve TV’lere uyan duyarlı siteleri inşa etmeye odaklandı.

Bu yıl bir değişiklik yapmak isterseniz veya sadece bu yönde önerilerde bulunmak istiyorsanız, burada listelediğimiz Bootstrap ile oluşturulan en iyi ücretsiz WordPress temalarından bazılarına göz atabilirsiniz.

Eğer acele ediyorsanız ve şu anda bütün listeyi ele alamıyorsanız, en iyi 5:

2023 En İyi Bedava WordPress Temaları
ŞABLON TÜR AKTİF İNDİRME SAYISI DEĞERLENDİRME
Zerif Lite Tek-Sayfa 200,000+ 4.5
ShopIsle E-Ticaret 10,000+ 4.5
Hestia Çok Amaçlı 50,000+ 5.0
Sydney Kurumsal 90,000+ 5.0
OnePress Tek Sayfa 30,000+ 4.5

 

 

Hestia

En son tasarım trendlerini kullanan temiz ve güzel bir tema – Malzeme UI Seti. Düzgün kaydırma ve modern, sanatsal görünümlü tek sayfalık bir tasarıma sahiptir. Hestia’nın ayrıca, biraz Pinterest tasarımını ödünç alan bir çevrimiçi mağazası ve tam genişlikte özellikli bir kaydırıcı var.
Özellikler:

duyarlı tasarım,
Malzeme UI Kiti,
Widgeted altbilgi,
WooCommerce ve sayfa yapıcılar uyumluluğu,
SEO Dostu,
Sendinblue entegrasyonu (bülten formları için),
Canlı Özelleştirici.

Ücret: 0 TL

 

 

Sydney

Tam ekran kaydırıcı, düzgün kaydırma ve güzel animasyonlar ile her tür işletme için temiz bir tema. Temanın profesyonel bir bakış açısı, widgetik altbilgi ve basit bir tasarım var. Aynı zamanda modern ve güzel bir arayüze ve renkli bölümlere sahiptir.
Özellikler:Duyarlı düzen,
Çeviri hazır,
Paralaks zeminleri,
Kaydırıcı veya statik resim başlığı,
Sosyal bağlantılar,
Google yazı tipleri.
Ücret: $0

 

 

 

Zerif Lite

Etkileşimli bir tema, tek sayfalık bir tema olacak şekilde tasarlanmıştır. Arka planda tam genişlikte bir görüntü ve üstte basit bir beyaz menü çubuğu var. Ana renkler siyah beyaz, ancak bazı bölümler klasikten daha canlı bir açık yeşil, sarı veya kırmızıya atlar. Tasarım genel olarak zarif ve klasiktir. Bootstrap WordPress temasının güzel bir örneği.
Özellikler:Temiz ve doğrulanmış kod,
Paralaks efekti,
WoCommerce entegrasyonu,
Tema seçenekleri paneli,
Yerelleştirme (tam çeviri),
duyarlı tasarım,
Kolay iletişim fonksiyonu.
Price: $0

 

 

ShopIsle

ShopIsle, tam ekran kaydırıcı ve temiz bir tasarıma sahip, e-ticaret için zarif ve modern bir temadır. Tema, her türlü online mağazayla uyumlu olmalı ve içeriğinize taze, samimi bir görünüm vermeye hazırlandı. ShopIsle, bir video şeridi, yumuşak bir kaydırma ve ürünlerinizi spot ışığına çıkaracak klas bir düzen içeriyor.
Özellikler:WoCommerce hazır,
duyarlı tasarım,
Kolay iletişim formu,
Widgeted altbilgi,
Çeviri hazır,
Video şerit,
Sosyal bağlantılar.
Price: $0

 

 

OnePress

Herhangi bir iş alanına uyacak şekilde üretilen modern ve samimi bir temadır – yeni şirketler, kurumsal ve yaratıcı işletmeler, sadeleştirme ajansları, ürün vitrini ve diğer çeşitli çevrimiçi firmalar. OnePress şık bir görünüme ve düzgün bir sayfa düzenine sahiptir.
Özellikler:duyarlı tasarım,
2 arka plan slaytları,
WooCommerce desteği,
Özel sayfa şablonları,
Içerik blokları,
Kahraman bölümü,
Paralaks efekti,
Tam yerelleştirme.
Price: $0

 

 

ReviewZine

İnceleme yayınları, dergiler ve bağlı siteler için modern bir WordPress teması. Temiz, çok amaçlı bir arabirimle, teknoloji konularına büyük uygunlukla birlikte, burada yer almak istediğiniz diğer herhangi bir şeyle de birlikte gelir. Tema WP Ürün İncelemesi eklentisi tarafından sağlanan güzel bir inceleme / derecelendirme sistemine sahiptir.
Özellikler:duyarlı tasarım,
Duyarlı özellikli kaydırıcı,
Çeviri hazır,
Gelişmiş puan tablosu (WP Ürün İnceleme entegrasyonu),
Ürünler için atlıkarınca kaydırıcı,
Widgeted altbilgi,
Modern ve güzel tasarım.
Price: $0

 

 

Parallax One

Parallax One, herhangi bir amaç için kullanılabilen basit ve zarif Bootstrap WordPress temasıdır. Önce içeriği koymak için yaratılmış, temiz ve güzel bir tasarımla gelir. Temanın şık görünümü, dolayısıyla şık bir paralaks efekti ile zorlanır, dolayısıyla temanın adı. Paralaks Bir mağaza bölümü, pürüzsüz bir kaydırma ve modern bir görünüm ile geliyor. Genel olarak, son derece özelleştirilebilir bir WordPress teması.
Özellikler:Duyarlı yapı,
Paralaks efekti,
Özel logolar, simgeler ve menüler,
Çoklu renk şemaları,
Tonlarca sosyal simgeler,
Google Maps entegrasyonu.
Price: $0

 

 

 

 

ColorMag

ColorMag, dergiler, gazeteler ve yayıncılık siteleri için temiz ve modern bir temadır. Renkli düğmeler, özellikli kaydırıcı ve sezgisel bir içerik yapısı ile temanın zarif ve güzel bir görünüşü var. ColorMag, yazmak istediğiniz herhangi bir konuyla uyuşan çok amaçlı bir tasarıma sahiptir.
Özellikler:duyarlı tasarım,
ana renk,
Kutulu ve geniş düzen seçeneği,
WooCommerce uyumluluğu,
15+ widget alanları ve 5+ özel widget’lar,
6 sosyal simgeler,
1 özel menü.
Price: $0

 

 

 

 

Allegiant

Her türlü işletme için şık ve minimalist bir tema. Çok amaçlı ve esnek tasarımı, yeni kurulumlar, ajanslar, portföyler ve diğer pek çok alan için kullanmanıza olanak tanır. Temiz, şık paralaks bölümleri, tam genişlikte bir kaydırıcı ve çok sayıda özelleştirme seçeneğine sahip.
Özellikler:duyarlı tasarım,
Özel kısa kodlar,
Sınırsız renkler,
Paralaks kaydırma,
Eksiksiz düzen kontrolü,
WooCommerce desteği,
Özel tipografi.
Price: $0

 

 

 

AccessPress Parallax

AccessPress Parallax, pürüzsüz ve şık paralaks kaydırma ve modern bir görünüm sunan müthiş bir sayfalık bir temadır. Tema kurumsal ya da yaratıcı olursa olsun, herhangi bir işletmeye uyar. Bir çevrimiçi mağaza ve portföy için de iyi bir seçenektir. Genel olarak, tema güzel ve çekici görünüyor.
Özellikler:
duyarlı tasarım,
Çoklu üstbilgi düzenleri,
Gelişmiş posta ayarları,
Renk özelleştirme,
CSS3 animasyonları,
Paralaks kaydırma,
Özellikli kaydırıcı,
WoCommerce entegrasyonu.
Price: $0

 

 

 

Oblique

Koyu bir cilt ve minimalist tasarıma sahip, kişisel bloglar için bir duvarcı WordPress teması. Ad, başlıkların başlıklarından ve yayın şekillerinden gelir. Temanın sol üst menüsü ve renkli düğmelerle klas bir siyah-beyaz görünüşü var.
Özellikler:duyarlı tasarım,
Sosyal bağlantılar,
Widget hazır,
Zarif ve benzersiz tasarım,
Çeviri hazır,
SEO hazır,
Google yazı tipleri.
Price: $0

 

 

 

 

 

Astrid

Astrid, modern ve çekici bir tasarıma sahip küçük işletmeler ve ajanslar için güzel bir temadır. Hem yaratıcı hem de kurumsal amaçlara uyabilir. Harika görsel öğelerle ilginç bir tam ekran düzeni vardır.
Özellikler:WoCommerce hazır,
duyarlı tasarım,
Canlı özelleştirici,
Çeviri hazır,
Özel widget’lar,
Renk seçenekleri,
Portföy bölümü.
Price: $0

 

 

 

 

 

Llorix One

Llorix One, şık bir çevrimiçi varlığı oluşturmanıza yardımcı olan güzel bir temadır. Küçük işletmeler ve yeni başlayan işletmeler için profesyonel ancak kolay tasarım sunar. Paralaks kaydırması onu daha da zarif ve pürüzsüz hale getirir. Tema renkli yazı tipleri ve düğmeler sunuyor, bu nedenle mutlu ve eğlenceli bir takım için iyi bir uyum olabilir.
Özellikler:duyarlı tasarım,
Paralaks kaydırma,
Tek sayfalık tasarım,
Sosyal bağlantılar,
Özelleştirilebilir şerit,
Çeviri hazır.
Price: $0

 

 

 

 

Spacious

Spacious, minimalist, çok amaçlı bir WordPress teması olup, temiz ve samimi bir görünümdedir. Tema, renkli simgeler ve düğmeler, kutulu bir düzen, güzel özellikli bir kaydırıcı ve etkili bir şekilde düzenlenmiş bir içerik kullanıyor, bu yüzden daha az yer işgal edebilir. Tema portföyleri ve çevrimiçi mağazalar oluşturmanıza da olanak tanır. Her tür siteye uyabilir.
Özellikler:Sürgüye 4 kaydırma,
duyarlı tasarım,
Kutulu ve geniş düzen seçeneği,
Açık ve koyu renk cilt,
WooCommerce uyumluluğu,
Çoklu aletler.
Price: $0

 

 

 

RokoPhoto Lite

Fotoğrafçılar için yaratılmış mükemmel ve dikkat çekici bir tema. Beyaz zemin üzerine sunulan tam genişlikte bir başlık imajına ve çeşitli fotoğraf bölümlerine sahiptir. Bölümler kategorilere göre düzenlenmiştir. Her yazı tam özellikli bir görüntüye sahiptir. Aşağı kaydırdığınızda solmaya efekti veriyorlar. Zarif ve şık hale getiren bu Bootstrap WordPress temasının sadeliğini fark edebilirsiniz.
Özellikler:Duyarlı,
Özelleştirme seçenekleri,
Çeviri hazır,
Fotoğraf blog dizaynı,
Sosyal düğmeler.
Price: $0

 

 

 

 

Zillah

Zillah, basit ve şık bir çevrimiçi varlığı arayan blog yazarları için şık bir temadır. Tema samimi, modern ve içeriğinizin daha fazla görüntü elde etmesine yardımcı oluyor. Ayrıca, hızlı yükler ve temiz bir tasarımla gelir.
Özellikler:duyarlı tasarım,
SEO Dostu,
Sınırsız renkler,
Widgeted altbilgi,
Canlı özelleştirici,
Tam genişlikte özellikli kaydırıcı,
Özel widget’lar ve logolar,
Her yazıda yazar kutuları.
Price: $0

 

 

 

 

Restaurant Theme

Çok şık bir tema restoranlar veya diğer yiyecek ve içecekle ilgili yerler içindir. Tasarım, görüntülediğinizde ev benzeri bir his sunuyor. Pembe, mavi ve gri gibi açık renklere ve genel bir dost canlısı havaya sahiptir.
Özellikler:duyarlı tasarım,
Tamamen düzenlenebilir,
Özel yazı türleri ve yazı biçimleri,
çok dilli,
80+ kısa kodlar,
Çoklu renk seçenekleri.
Price: $0

 

 

 

 

 

Latte

İşletme siteleri için modern tek sayfalık bir tema. Düzgün paralel kaydırma, tam genişlikte güzel bir başlık ve profesyonel bir görünüm sunar. Latte, işletme sahiplerinin hizmetlerini, becerilerini ve en iyi işlerini tanıtmak için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlar.
Özellikler:Duyarlı,
Paralaks kaydırma,
Kolay özelleştirmek için,
Çeviri hazır,
Sınırsız renkler,
Portföy ve fiyat tabloları.
Price: $0

 

 

 

 

IsleMag

Dost tasarımlı dergiler için modern ve çekici bir tema. IsleMag, reklam görüntülemenizi, harika resim galerilerini göndermenizi, çeşitli sosyal medya özet akışları, incelemeler eklemenizi ve görünümünü daha yakından izleyebilmeniz için çeşitli renkler eklemenizi sağlar. Tema, güzel sürgü ve döngüler ile kutulu düzen stili sağlar.
Özellikler:Atlıkarınca kaydırıcı,
duyarlı tasarım,
Reklam afişleri,
Widgeted altbilgi,
Inceleme sistemi,
Sınırsız renkler,
Instagram özet akışı.
Price: $0

 

 

 

 

ionMag

IonMag, kişisel ve profesyonel bloglar için güzel ve dinamik bir haber WordPress teması. Haber, gazete, dergi, yayıncılık endüstrisi ve inceleme web siteleri için mükemmel. Tema aynı zamanda YouTube, Vimeo ve DailyMotion’den gelen videoları destekliyor. IonMag, temiz ve zarif bir tasarım, özel sürükle ve bırak sayfası oluşturucu, uyarlanabilir bloklar, çoklu üstbilgiler, altbilgi ve post şablonları, akıllı reklamlar ve üstün destek sunmaktadır.
Özellikler:Duyarlı ve retina hazır tasarım,
Özel ön uç sürükle ve bırak sayfa oluşturucu,
Entegre reklam sistemi,
Çeviri hazır paneli,
On eşsiz stilde sosyal sayaç widget’ı,
En iyi SEO uygulamalarını kullanarak,
WooCommerce ile uyumlu, bbPress Forum, BuddyPress.
Price: $0

 

 

 

Amadeus

Amadeus, kişisel bloglar için modern ve temiz bir temadır. Tasarımı çok amaçlı ve basittir, bu nedenle her türlü iş için kullanabilirsiniz. Temanın tam genişliğinde bir başlığı ve pürüzsüz kaydırma özelliği var. Genel olarak, Amadeus zarif, minimalist ve klasik bir görünüm sağlıyor.
Özellikler:duyarlı tasarım,
Video gömme widget’ı,
Sosyal başlık,
Çeviri hazır,
SEO Dostu,
Zarif tipografi,
Minimalist düzen.
Price: $0

 

 

 

 

Flash

Basit, tek sayfalık bir düzen, tam genişlikte bir kaydırıcı, hoş bir portföy ve hareketli istatistikler içeren bir şeritle iş amaçlı ve kurumsal amaçlı minimalist bir tema. Genel olarak, hizmetlerin öne çıkmasını sağlayacak temiz bir görünüm.
Özellikler:duyarlı tasarım,
Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu,
Renk seçenekleri,
Kutulu ve geniş düzen,
6+ widget alanları ve 11+ özel widget’lar,
Harika ürün filtreleri,
Flash Araç Takımı eklentisi,
Hız ve SEO için optimize edilmiştir.
Price: $0

 

 

 

 

SimpleShift

Modern ve renkli bir görünüme ve tam ekran bir düzene sahip, küçük işletmeler için – yaratıcı veya kurumsal – güzel, tek sayfalık bir tema. Genel olarak, pürüzsüz, hızlı paralaks kaydırma ve zarif bir tasarım ile geliyor.
Özellikler:Paralaks efekti,
Sosyal simgeler,
Tek sayfa şablonu,
Blog düzeni,
duyarlı tasarım,
Çok amaçlı tasarım,
Minimalist bir görünüm.
Price: $0

 

 

 

 

 

Everly Lite

Moda ve yaşam tarzı bloglar için şık ve güzel bir WordPress teması, temiz bir tasarım, klasik tipografi ve dostu widget’lar. Tema 4 demoda sunuluyor: varsayılan, kılavuz, tam genişlik ve dergi.
Özellikler:SEO optimizasyonu,
Duyarlı ve Retina düzeni,
Çoklu yayın biçimleri,
4 farklı demo,
Widget hazır,
Kısa kodlar,
Kutulu / geniş düzen,
CSS3 özellikleri ve animasyonları.
Price: $0

 

 

 

 

Cronus

Price: $0

 

 

 

 

 

Naturelle

Naturelle, doğal çevre nedenini destekleyen ve ekoloji web siteleri için basit bir temadır. Temiz, modern ve bir sayfalık bir düzen içeriyor. Naturelle güzel bir paralaks başlığı ve minimalist ancak yakışıklı bir görünüm sağlar.
Özellikler:Duyarlı düzen,
Paralaks kaydırma,
WooCommerce desteği,
Tek sayfalık tasarım,
Doğa için temsilci simgeleri,
Renkli ayırıcılar,
Yerelleştirme hazır.
Price: $0

 

 

 

 

 

Point

Point bloglama için ücretsiz basit bir temadır. Beyaz zeminli, minimalist fakat modern bir tasarıma sahiptir. Kullanıcı derecelendirmesi / inceleme sistemi, reklam alanları ve birden fazla widget ile birlikte gelir.
Özellikler:Duyarlı,
SEO optimize edilmiş,
Özel widget’lar,
Sınırsız arka planlar ve sınırsız renkler,
HTML5 ve CSS3,
Reklam hazır,
Yerleşik ilgili mesajlar,
Çeviri hazır.
Price: $0

 

 

 

 

 

Photography Theme

Modern fotoğraflarla dolu, profesyonel fotoğrafçılar için şık kırmızı-siyah Bootstrap teması. Her bölümün içeriği solmaya etkilere sahiptir ve ana sayfada güzel bir fotoğraf kaydırıcısı bulunur. Galeri özelleştirilebilir ve istediğiniz gibi düzenlenebilen fotoğraf, video, ses ve slayt formatlarını destekliyor.
Özellikler:duyarlı tasarım,
çok dilli,
Tamamen özelleştirilebilir,
Kısa kodlar,
Birden fazla renk seçeneği,
Özel widget’lar.
Price: $0

Bento

Bento, geniş kişiselleştirme fırsatlarını ve herkesin küçük kişisel bloglar ve yerel işletme sayfalarından, büyük kurumsal portallara ve çevrimiçi mağazalara kadar her türden profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmasına olanak tanıyan bir dizi güçlü özellik sunan, evrensel bir ücretsiz WordPress temasıdır. Bento’nun kullanımı kolaydır ve SEO ve UX’in en iyi uygulamalarını takip eder.
Özellikler:Görsel içerik oluşturucu,
Sınırsız renk kombinasyonları,
Esnek ızgara düzenleri,
WoCommerce hazır,
Ton ayarları ile Tema Seçenekleri paneli,
Çeviri için hazır.
Ücret: $0

Yazar

Doğucan Güler

Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum.

Yorumlar (8)

 1. ome tv
  14/01/2021 Yanıtla

  tesekkür işime yaradı

 2. Başkak
  03/10/2020 Yanıtla

  Yıllardır Colormag kullanıyorum. Gayet memnunum fakat sanırım sıkıldım, bazen değişiklik yapmayı düşünüyorum. Güzel bir derleme olmuş, elinize sağlık.

 3. Mavi Ay
  14/07/2019 Yanıtla

  Bu Güzel Konu için çok teşekkür ederim hocam çok yararlı oldu….

 4. gökhan
  24/01/2018 Yanıtla

  Kişisel sitem için aradığım temayı bu sayfada buldum. Teşekkürler..

 5. ali
  22/01/2018 Yanıtla

  Hocam kendi site temamızı wp nasıl ekleriz. benim amacım sitemi dashboard’tan kontrol etmek. cevap verirseniz çok sevinirim

 6. Samsun evden eve nakliyat
  01/01/2018 Yanıtla

  selam Verdiginiz Temalar cok işime yaradi Ve Degerleride iyi Yapmısınız ölcmusunuz başarilarin Devamını Bekleriz

 7. Mustafa CAMBAZ
  25/10/2017 Yanıtla

  Günlerdir düzgün tema arıyorum bulamıyordum 2 3 tanesini indirdim çok teşekkürler 🙂

  • Doğucan Güler
   29/10/2017 Yanıtla

   rica ederim. güle güle kullanın 🙂

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'a Git
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?