Sosyal Medya Teknoloji

En İyi 20 Teknoloji Web Sitesi ve Blogu

teknoloji bloglari

Bunlar Alexa ve Google’da en çok sıralanan 10 sayfa:

1. TechCrunch.com

Tech Crunch, yeni gadget’lar ve teknoloji haberleriyle ilgili kaliteli bilgi sağlamak için iyi bilinen ve popüler web sitelerinden biri olarak kabul edilir. Ayrıca Tech Crunch, internetin önde gelen teknoloji medyalarından ve aynı zamanda çevrimiçi en ünlü teknoloji bloglarından biridir. Temelde bu, internet portalları, en son teknoloji ürün incelemeleri ve haberler vb. ile ilgili makaleler sağlar.

2. TheNextWeb.com

Next Web, internet kullanıcılarına günlük olarak teknoloji malzemeleri sağlayan internetteki bir başka lider blogdur. Çoğunlukla iş, kültür ve teknoloji ile ilgili kılavuzları ve konuları kapsar. Ayrıca, yaklaşan gadget’lar için faydalı makaleler yayınlar. Yeni nesil gadget’lar için bu web sitesini okumanız ve ziyaret etmeniz şiddetle tavsiye edilir. İlginç olan, aylık yedi milyon ziyaret ve ayda on milyondan fazla sayfa görüntüleme almasıdır.

3. Wired.com

Wired.com, en son teknoloji trendleriyle ilgili haberler sağlayan internetteki en popüler üçüncü medyadır. Ayrıca, en yeni veya yakında çıkacak araçlar, bilim, eğlence, iş ve tasarım vb. ile ilgili yardımcı kılavuzlar yayınlar. Bu web sitesini bir kez ziyaret ettiğinizde, kaliteli şeyler yayınladığı için Wired.com’u kesinlikle seveceksiniz.

4. Tech2.com

Tech2.com çoğunlukla TV, mobil, tablet, dizüstü bilgisayar ve oyun cihazları gibi yeni gadget’larla ilgili makaleler ve kılavuzlar da paylaşıyor. Bunun dışında en son teknoloji trendleriyle ilgili podcast’leri, videoları ve fotoğrafları da kapsar. Ayrıca, web sitelerini veya yeni gadget’ları aynı anda bu web sitesinde kolayca karşılaştırmak için gerçekten kullanışlı oluyor. Bu web sitesini günlük olarak okuyarak kesinlikle çok değerli bilgiler edineceksiniz.

5. Gizmodo.com

Gizmodo.com, çoğunlukla gadget’larla ilgili haberleri ve kılavuzları kapsayan ve gadget’ları sevenler için en iyi çevrimiçi portallardan biri olan internette bir başka lider kaynaktır. Genelde gadget’larla ilgili en son haberleri, gadget’lar için en iyi kılavuzları ve ayrıca gadget’la ilgili öğreticileri kapsar. Bir gadget aşığıysanız, o zaman bu web siteleri gerçekten değer ve en son ve gelecek gadget haberlerini bulmak için bu web sitesine göz atmanız gerekir.

6. Mashable.com

Çoğunuzun, en son teknoloji haberlerini, gadget’ları, bilimi ve ilginç şeyleri kapsayan ve internet kullanıcılarına yardımcı rehberler sağlayan internetteki en ünlü ve en ünlü teknoloji bloglarından biri hakkında fikri veya bilgisi olabilir. Bu web sitesinin en iyi yanı, en son teknoloji haberleriyle ilgili videolara da göz atabilmenizdir. Ayrıca, yirmi milyondan fazla benzersiz ziyaret alıyor ve altı milyondan fazla sosyal medya takipçisi var .

7. TheVerge.com

Verge, teknoloji haberleri, ürün incelemeleri ve ürün bilgileri vb. okumakla ilgilenen teknoloji severler için en popüler ve ünlü bir başka teknoloji blogudur. Ayrıca, teknoloji ve toplumu nasıl etkilediği hakkında ilginç rehberler paylaşır.

8. DigitalTrends.com

Digital Trends, bir başka en büyük teknoloji merkezi, bilgisayar oyun cihazları ve ilginç yaşam tarzı kılavuzlarıdır. Ayrıca müzik, araba ve fotoğrafçılık vb . ile ilgili kılavuzları da kapsar ve bazen Apple haberleri hakkında da yazar.

9. TechRadar.com

Bu, internetteki en popüler teknoloji haberleri ve gadget’larla ilgili web sitesidir. Ayrıca tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonları vb. ile ilgili faydalı kılavuzlar sağlar. Ayrıca farklı türdeki Akıllı Telefon cihazlarını, cep telefonlarını ve tabletleri de değerlendirir. En iyi yanı, eğer android aşığıysanız, bu web sitesi aynı zamanda web sitesinde android ile ilgili haberler ve kılavuzlar yayınlamaktadır.

10. Technorati.com

Technorati, blog yazarlarının ve teknoloji blogu sahiplerinin web sitelerinde daha fazla görüntülenmelerine yardımcı olan ve birçok kaliteli teknoloji rehberi ve haber sağlayan, internet dünyasındaki en popüler ve kullanışlı teknoloji sitesidir. Bunun dışında android, elma, gadget’lar vb. ve çok daha fazlasıyla ilgili kılavuzları da kapsar.

11. BusinessInsider.com

Business Insider, derin finans, medya, teknoloji ve diğer sektör dikeyleriyle hızla büyüyen bir iş sitesidir. Amiral gemisi dikey, Silicon Alley Insider, DoubleClick kurucuları Dwight Merriman ve Kevin Ryan ve eski üst düzey Wall Street analisti Henry Blodget tarafından 19 Temmuz 2007’de piyasaya sürüldü.

12. Macrumors.com

MacRumors.com, Apple haberlerine ve söylentilerine odaklanan bir web sitesidir. MacRumors, hem tüketicilerden hem de en son teknolojiler ve ürünlerle ilgilenen profesyonellerden oluşan geniş bir kitleyi kendine çekiyor. Site ayrıca iPhone, iPod ve Macintosh platformlarının satın alma kararlarına ve teknik yönlerine odaklanan aktif bir topluluğa sahiptir.

13. Venturebeat.com

VentureBeat, şaşırtıcı teknolojiyi ve bunun hayatımızda neden önemli olduğunu ele almaya takıntılı bir medya şirketidir. En yenilikçi teknoloji ve oyun şirketlerinden – ve onların arkasındaki inanılmaz insanlardan – hepsini besleyen paraya kadar, kendimizi teknoloji devriminin kapsamlı kapsamına adadık.

14. Blog.playstation.com

İnteraktif ve dijital eğlencede dünya lideri olarak tanınan Sony Interactive Entertainment (SIE), PlayStation markasından ve ürün ailesinden sorumludur. PlayStation, 1994 yılında Japonya’da ilk PlayStation’ın piyasaya sürülmesinden bu yana piyasaya yenilikçi ürünler sundu. PlayStation ürün ve hizmet ailesi, PlayStation 4, PlayStation VR, PlayStation Store, PlayStation Now ve PlayStation Vue’yu içerir. SIE ayrıca PlayStation için özel, birinci sınıf oyunlar geliştirmekten sorumlu olan Worldwide Studios’u da yönetmektedir. Merkezi San Mateo, California’da bulunan SIE, Sony Corporation’ın tamamına sahip olduğu bir yan kuruluştur ve Londra ve Tokyo’da bölge merkezlerine sahiptir.

15. Gigaom.com

Gigaom, teknoloji araştırma ve analiz firmasıdır. Odak noktamız, iş liderlerinin gelişen teknolojilerin etkilerini ve iş dünyası, medya ve toplum üzerindeki etkilerini anlamalarına yardımcı olmaktır.

16. Engadget

Engadget, bu bağlantılı yaşam için kesin kılavuzdur.Teknoloji yalnızca bitler ve işlemcilerden ibaret değildir. Sürücüsüz bir araba, laboratuarda basılmış insan organları ve yavaş yavaş uzaya uçuyor. Bu gelecek ve size her şeyi anlatmak için buradayız.

2004’ten beri Engadget, son teknoloji cihazları ve onlara güç veren teknolojiyi kapsamlı bir şekilde ele almıştır. İkinci on yılımıza girerken, hayatımızı nasıl etkilediklerini keşfetmek için cihazların ötesine bakıyoruz.

17. Slashgear.com

2005’ten bu yana kişisel teknolojideki en yeni ve en iyileri vurgulamaya kendini adamış SlashGear, en son teknoloji donanımlarından en son dijital yaşam tarzı trendine kadar her şeyi kapsar. Ayırt edici, bilgilendirici ve taze Slashgear, size güvenebileceğiniz cihaz bilgileri ve incelemeleri ile düşündürücü yorumlar sunar.

18. Ubergizmo.com

Ubergizmo, gadget’ları ve gadget’ları çalıştıran teknolojileri sever. Elektronik hakkında herkesin anlayabileceği bir şekilde konuşurlar. Tasarımdan kullanıcı arayüzüne, pratikliğe, fiyatlandırmaya ve rekabete kadar, hangi gadget’lara ihtiyacınız olduğuna (veya istemediğinize) karar vermenize yardımcı olacak listeler hazırlarlar.

19. Droid-life.com

Droid-life, dünyadaki en büyük Android topluluğuna sahiptir. Genel haberler hakkında konuşuyorlar, uygulamaları öne çıkarıyorlar, telefonları inceliyorlar ve hatta size biraz hacklemeyi öğretiyorlar. Android hakkında bilgi edinmek ve benzer düşünen insanlarla teknoloji ile ilgili her şey hakkında konuşmak için en iyi yeri arıyorsanız, o zaman Droid Life tam size göre.

20. Eurogamer.net

Eurogamer.net Eylül 1999’da kuruldu ve o zamandan beri video oyunlarını kapsıyor. Site hayata bir PC odaklı ve zamanın rekabetçi FPS sahnesine yoğun bir ilgiyle başladı, ancak yıllar geçtikçe oyunun her yönünü kapsayacak şekilde büyüdü – PC, konsol, bağımsız, masa oyunları ve ekibin ve diğer her şeyin. sitenin okuyucuları ilginç buluyor.

Diğer teknoloji web sitelerini biliyor musunuz? Düşüncelerinizi aşağıda paylaşın.

Yazar

Doğucan Güler

Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'a Git
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?