Genel Grafik İlham

Pixar Takımı Khan Akademi ile Hikaye Anlatma Sanatı Üzerinde Ücretsiz Kurs Verecek

Toy Story, WALL-E ve Finding Nemo gibi filmlerin başlığı altında olan Pixar, gümüş ekranında şimdiye kadar görülen en içten hikayelerden bazılarını anlattı. Şimdi “hikaye anlatma sanatı”nı sizinle paylaşmak istiyor. Disney’e ait olan stüdyo, “hikaye anlatımının sanatı” başlıklı, tamamen ücretsiz bir çevrimiçi dersin anlatım uzmanlığını sunmak için Khan Academy ile birlikte çalışacak.

Kurs, Pixar’ın karakter yapımı ve animasyon ilkeleri de dahil olmak üzere çeşitli konularda daha önce film yapım meraklılarını eğitecek.

‘Hikaye Anlatma Sanatı’, Monsters, Inc. direktörü Pete Docter, Brave yönetmeni Mark Andrews ve Ratatouille animatörü Sanjay Patel’in beğenisini kazanan Pixar sanatçılarının yıldız serisinden dersler alacak.

İlk bölüm şimdi mevcutken, animasyon devi yılın geri kalanında altı ders daha yayınlayacak. “Her yaştan öğrencileri hikaye anlatımı kavramlarıyla geçirmek” için, dersler videolardan, alıştırmalardan ve çeşitli eller üzerinde gerçekleştirilecek etkinliklerden oluşacak

Pixar gibi samimi hikayeleri nasıl hazırlayacağınızı öğrenin ve burada Khan Academy’deki kurslarına kaydolun.

Yazar

Doğucan Güler

Ege Üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümünden Mezun Olduktan Sonra İş Hayatıma, Marka İletişimi Ve Pazarlama Desteği Sunmak Adına Birçok Firma İle Tanıştım. Daha İyi Görsel İletişim Anlayışı Ve Kalite Düzeyi Arttırılmış Ürünler Ve Reklamlarını Tasarlamaya Devam Ediyorum.

Yorum bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp'a Git
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?